Mateusz Gamrot

i

Autor: UFC Fight Pass / ZRZUT EKRANU Mateusz Gamrot

Gamrot - Dariush

Gamrot – Dariush TV Transmisja UFC 280 Mateusz Gamrot – Beneil Dariush GDZIE OGLĄDAĆ? Gamrot – Dariush STREAM ONLINE Gamrot – Dariush dzisiaj 22.10 gdzie obejrzeć?

2022-10-22 12:14

Gamrot – Dariush TV Transmisja UFC 280 Mateusz Gamrot – Beneil Dariush GDZIE OGLĄDAĆ? Gamrot – Dariush STREAM ONLINE Gamrot – Dariush dzisiaj 22.10 gdzie obejrzeć? Gdzie oglądać walkę Gamrota w UFC? Walka Gamrota w TV na jakim kanale? Przed Mateuszem Gamrotem być może najtrudniejsza walka w dotychczasowej karierze w UFC. Na gali UFC 280 zmierzy się on z notowanym trzy miejsca wyżej Beneilem Dariushem. Wygrana może znacznie przybliżyć „Gamera” do walki o pas wagi lekkiej, ale o zwycięstwo może być bardzo trudno. Gamrot – Dariush TRANSMISJA TV UFC 280 Mateusz Gamrot – Beneil Dariush GDZIE OGLĄDAĆ?

Gamrot – Dariush TV Transmisja UFC 280 Mateusz Gamrot – Beneil Dariush GDZIE OGLĄDAĆ?

Mateusz Gamrot (21-1) może poszczycić się czterema wygranymi z rzędu w największej federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Teraz jednak stanie do walki z bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Beneil Dariush (21-4-1) ma nieco gorszy bilans walk, ale wygrał ostatnie siedem z nich i także marzy o pasie mistrzowskim. Nie ma wątpliwości, że dla „Gamera” starcie z urodzonym w Iranie zawodnikiem będzie prawdziwym wyzwaniem, ale jeśli Polak faktycznie chce walczyć o pas mistrza świata federacji UFC, to musi wygrywać z najlepszymi.

Gamrot – Dariush STREAM ONLINE Gamrot – Dariush dzisiaj 22.10 gdzie obejrzeć?

O swojej walce z Dariushem Mateusz Gamrot opowiedział niedawno w wywiadzie dla „Super Expressu”. – Wydaje mi się, że Arman Carukjan postawił wysoko poprzeczkę i podejrzewam, że to będzie podobny pojedynek. Będą różne detale, które będą się różnić. Walka toczyć się będzie na innym dystansie (3 rundy, a nie 5 jak w walce z Carukjanem – dop. red.), więc będę musiał wyższy bieg od początku, żeby ugotować Dariusha – odpowiedział nam „Gamer” na pytanie, czy będzie to jego najtrudniejszy pojedynek w karierze.

Walka Gamrot – Dariush na UFC 280 odbędzie się w sobotę, 22 października. Start gali UFC 280 już od godziny 16:00, natomiast karta główna powinna rozpocząć się o godzinie 20:00. Walka Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem została zaplanowana jako druga, więc powinna rozpocząć się ok. godziny 20:30. TRANSMISJA TV z walki Gamrot – Dariush będzie dostępna na kanale Polsat Sport, natomiast STREAM ONLINE na platformie Polsat Box Go. Relacja na żywo na sport.se.pl.

Mateusz Gamrot przed UFC 280. Twardy bój z Beneilem Dariushem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze