Gdy Popek powiedział, ile kosztowały jego zęby, włosy zaczęły wypadać z głowy! To absolutny kosmos. Fortuna w buzi!

2021-06-08 7:17 jwa
Popek
Autor: SE Popek

Popek to jedna z postaci, które na stałe wpisały się już do czołówki polskiego MMA. Nawet jeśli raperowi czasem brakuje umiejętności, to nadrabia sercem, a przede wszystkim popularnością. Dzięki tej ostatniej nie może narzekać na oferty kolejnych starć. Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o możliwości walki Popka z pogromcą Don Kasjo na FAME MMA 10 - Normanem Parke'iem. Sam muzyk odniósł się już do tych rewelacji. Przy okazji przekonaliśmy się, jak cenne są jego złote zęby, które od lat nosi w buzi!

Popek to postać, której w Polsce raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Nawet osoby nie interesujące się na co dzień rapem i MMA doskonale zdają sobie sprawę z jego popularności. Sam zainteresowany wykorzystuje ją, by komunikować się z fanami w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o potencjalnej walce na FAME MMA z Normanem Parke'iem. Wojownik z Wysp ostatnio pokonał Don Kasjo i zgarnął za to... sztabkę złota. Nie uszło to uwadze muzyka znad Wisły. Popek postanowił na Instagramie odnieść się do doniesień o ewentualnym pojedynku ze "Storminem". Czy do niego dojdzie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno wspierać go będzie w przygotowaniach do kolejnych wyzwań Kaśka, czyli ukochana, którą postanowił pokazać światu. Jej zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. W dalszej części artykułu dowiecie się, ile mogą kosztować złote zęby Popka!

Kiedy kolejna walka Popka na FAME MMA?

Choć Popek jeszcze czeka na termin kolejnej walki w ramach FAME MMA, to kibice już przebierają nogami na samą myśl o niej. Niewykluczone, że raper pojawi się już na najbliższej gali popularnej w całym kraju federacji. Tym bardziej, że kibice zdążyli się za nim mocno stęsknić. Wszystko przez kontuzję, która wykluczyła go na dłuższy czas z walk w klatce. W ręce Popka pojawiły się specjalne druty, ale wygląda na to, że już wrócił do pełni sprawności i może normalnie trenować. Tak przynajmniej należy wnioskować z nowego materiału wideo na Instagramie Popka. Czy kolejnym rywalem artysty będzie właśnie wspomniany wcześniej Norman Parke?

Ile kosztują zęby Popka?

Tego oficjalnie wciąż też nie wiadomo, choć wydaje się, że obie strony są zainteresowane takim starciem. Popek sam odpowiedział na wyzwanie, publikując wideo na Instagramie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, ile mogą kosztować jego złote zęby, którymi jakiś czas temu zastąpił te naturalne. "Moje zęby są droższe niż Twoja sztabka Norman, więc już została zjedzona" - napisał przy materiale z treningu bokserskiego Popek. Fani od razu zareagowali na ten wpis, zostawiając mnóstwo pozytywnych reakcji na Instagramie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze