Popek z Kaśką

i

Autor: YouTube Popek z Kaśką

Popek chce powrotu do Fama MMA. Jego słowa mówią wszystko, " Chcę podjąć rękawicę i r******* komuś CZASZKĘ"

2021-05-22 14:51

Popek Monster pojawi się jeszcze na Fame MMA? Raper, który ma już za sobą jedną walkę w federacji freak-fight miał właśnie uleczyć kontuzję, która wyeliminowała go z dziewiątej edycji gali walk celebrytów i osobistości internetowych. Po najnowszych wypowiedziach piosenkarza możemy wyczuć, że sam czuje się już bardzo dobrze i z wielką nadzieją patrzy na swój powrót do oktagonu. Jego największą chęcią ma być teraz "podjęcie rękawicy i r********* komuś czaszki".

Popek wróci do Fame MMA? Słynny raper, znany z występów w Gangu Albanii, a także niedoszły gwiazdor dziewiątej edycji Fame MMA wyleczył właśnie kontuzje i wraca do odpowiedniej formy, która może pozwolić ma, na kontynuowanie kariery w oktagonie. Sam piosenkarz zapowiada, że jest bardzo zdeterminowany, aby stoczyć swój drugi bój w federacji, a już teraz możemy przypuszczać, z kim lider Gangu Albanii będzie się mierzył.

FC Barcelona przekazała tragiczną wiadomość. Nagła śmierć byłego bramkarza klubu, miał tylko 46 lat

Popek wróći do Fame MMA? Jasne słowa rapera

Lider Gangu Albanii nie ukrywa, że obecnie znajduje się w świetnej kondycji fizycznej, po przebytym urazie. Przypomnijmy, że Popek szykował się do dziewiątej edycji gali freak-fightu jednak na kilka dni wcześniej doznał na treningu poważnego urazu, który zdyskwalifikował go ze sportowej rywalizacji. Mimo że Popek stoczył jedną, wygraną walkę w Fame MMA, to włodarze federacji nadal są zainteresowani jego usługami, a w kuluarach mają trwać rozmowy na temat rywala dla Popka. Sam raper przekonuje, że do potencjalnego starcia ma dojść dopiero pod koniec roku, jednak on sam jest bardzo zdeterminowany. Powiedział szczerze i bez ogródek, co zamierza zrobić swojemu następnemu rywalowi.

- Miesiąc przed grudniem. Podejmuję rękawice i rozje... komuś czaszkę. - wskazuje termin swojego powrotu piosenkarz.

Hiszpańskie media są pewne co do przyszłości Ronaldo. Podali szokującą wiadomość, szykuje się wielki powrót

Norman Parke po ważeniu gali FAME MMA 10: Don Kasjo zasłużył na klapsy

Z kim zawalczy Popek? Mówi się o konkretnym przeciwniku

Wiele wskazuje na to, że nowym przeciwnikiem dla Popka będzie  Piotr "Bestia" Piechowiak, który powiedział o potencjalnej walce z Popkiem w rozmowie z polskimi mediami. Według zapewnień Piechowiaka, do walki miałoby dojść już w trakcie kolejnej edycji.

- Zawalczymy, ale dopiero na kolejnej gali. Nie na dziesiątce, jubileuszowej. Będzie to walka w późniejszym terminie. I będzie to Wrocław, także zobaczycie - mówił przed ostatnią galą Fame MMA Piechowiak, cytowany przez serwis rapnews.pl.

Najnowsze