Cristiano Ronaldo

i

Autor: East News Cristiano Ronaldo

Hiszpańskie media są pewne co do przyszłości Ronaldo. Podali szokującą wiadomość, szykuje się wielki powrót

2021-05-22 13:02

Cristiano Ronaldo jest coraz bliżej zmienienia barw klubowych. Piłkarz reprezentacji Portugalii jest rozczarowany obecnym sezonem w Juventusie i wiele wskazuje na to, że po sezonie nie będzie już reprezentował barw "Starej Damy". Hiszpańskie media wskazały właśnie, że napastnik coraz poważniej myśli nad powrotem do klubu, w którym stał się prawdziwą legendą i symbolem świetnych czasów drużyny. Gdyby do zawarcia umowy między stronami doszło, moglibyśmy mówić o prawdziwym hicie letniego okienka transferowego.

Cristiano Ronaldo nie może mówić o udanym sezonie w Juventusie Turyn. Portugalczyk, mimo że imponował formą, to nie mógł nic poradzić na niekompetencję kolegów z klubu, bo drużyna pod rządami Andrei Pirlo nie spisywała się dobrze. Mimo że klub ma jeszcze szansę na kwalifikację do następnej edycji Ligi Mistrzów, to żenująca słaba postawa w Serie A i kompromitujące odpadnięcie w Champions League z FC Porto miało dać do myślenia zawodnikowi względem zmiany barw. Hiszpański "As" podał dziś zaskakującą informację. Okazuje się, że zawodnik jest łączony z klubem, w którym stał się prawdziwą legendą. Nie da się ukryć, że powrót po latach byłby jednym z najważniejszych transferów letniego okienka transferowego.

Grzegorz Lato nie wytrzymał. Wyśmiał NIEMCÓW PROSTO W TWARZ. Chodzi o Lewandowskiego

Cristiano Ronaldo wróci do dawnego klubu? To byłby hit

Mimo że Ronaldo od pewnego czasu jest łączony z powrotem do Sportingu CP, to okazuje się, że może zahaczyć jeszcze o prawdziwego, europejskiego potentata. Zdaniem "As" Portugalczyk nie ukrywa zainteresowania względem ponownego pojawienia się na Old Trafford i założenia koszulki z charakterystycznym diabełkiem. Wizja ponownej gry w Manchesterze United, z którego piłkarz odszedł w 2009 roku, ma być dla niego przekonywająca, szczególnie, że stanowisko menadżera piastuje tam były kolega CR7 z szatni - Ole Gunnar Solskjaer.

Absurdalna decyzja zachodnich dziennikarzy. Polak nie został wybrany piłkarzem roku, skandaliczne zachowanie, brakuje słów

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Ronaldo na nowo w United? Miał rozmawiać z Solskjaerem

Zdaniem dziennikarzy z "Asa", Portugalczyk miał spotkać się z norweskim szkoleniowcem i omówić z nim warunki współpracy. Rozmowa miała przejść bardzo pomyślnie, a sam Norweg miał zapoznać Ronaldo z celami na następny sezon. To nie byłby pierwszy raz, kiedy Solskjaer i Portugalczyk spotykają się na swojej ścieżce zawodowej. Panowie byli kolegami z klubu w latach 2003-2007, a więc do momentu zakończenia przez napastnika ze Skandynawii kariery piłkarskiej.

Najnowsze