Jon Jones

i

Autor: Instagram / Jon Jones Jon Jones

Ale blamaż

Gigantyczna wtopa UFC! Wielki powrót Jona Jonesa ujawniony... przez pomyłkę. Hitowe starcie

2023-01-15 8:03

Legendarny Jon Jones wraca do klatki! Stało się to, o czym plotkowano od wielu tygodni. Ikona organizacji UFC znów wejdzie do ośmiokątnej klatki największej federacji świata. Informacja wypłynęła przez... kompletną pomyłkę! Informację za szybko ujawniła arena, na której odbędzie się UFC 285. Jon Jones zmierzy się o pas!

Wielki powrót staje się faktem. Legendarny Jon Jones kolejny raz wejdzie do klatki największej organizacji MMA na świecie. Na UFC 285 w Las Vegas nastąpi przełomowe wydarzenie. "Bones" zawalczy w nowej kategorii wagowej - i to od razu o pas. Jon Jones nie wraca do kategorii półciężkiej, w której napisał swoją legendę. Z przytupem wchodzi do nowej kategorii wagowej. Jon Jones zmierzy się o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej. Jego przeciwnikiem nie będzie jednak Francis Ngannou, który został zwolniony.

UFC: Ogromna wtopa z ogłoszeniem walki Jona Jonesa

UFC zaliczyło potężną wtopę z ogłoszeniem starcia Jon Jones - Ciryl Gane podczas gali UFC 285 w Las Vegas. Wybitni wojownicy mogli się nieźle zdziwić, gdy informację przedwcześnie przekazała arena w Las Vegas, gdzie dojdzie do tego starcia. Bilboardy pojawiły się przed oficjalnym ogłoszeniem pojedynku.

Brutalnie zadrwili z Artura Szpilki i doczekali się odpowiedzi! Po zobaczeniu tego zdjęcia gwiazdor KSW zrobił tylko jedno

Kilka godzin później po gali UFC Fight Night informacja została potwierdzona przez Danę White'a. Szef UFC przekazał także wieści o rozwiązaniu umowy z dotychczasowym mistrzem wagi ciężkiej Francisem Ngannou.

Tak Jon Jones gonił włamywacza. Napastnik nie miał łatwego życia. Zobacz zdjęcia w galerii.

Kim jest Jon Jones?

Jon Jones stoczył 28 pojedynków w zawodowym MMA. Wygrał 26 starć, jeden pojedynek przegrał, a jeden werdykt zamieniono na no-contest. Jones dołączył do UFC w 2008 roku. Dwa lata później przegrał jedyne starcie w karierze - z Mattem Hamillem w finale The Ultimate Fighter. Był mistrzem kategorii półciężkiej przez wiele lat.

Sonda
UFC: Kto wygra walkę Jon Jones - Ciryl Gane?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze