Mamed Khalidov

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mamed Khalidov

Kilka słów o przyjaźni

Głębokie słowa Macieja Kawulskiego! Właściciel KSW szczerze o relacji z Mamedem Khalidovem, mocne wyznanie

2023-07-16 17:46

Mamed Khalidov to bez wątpienia jedna z największych gwiazd federacji KSW. 42-latek w ostatnim czasie wrócił na zwycięską ścieżkę wygrywając w grudniu 2022 roku z Mariuszem Pudzianowskim, a ponad miesiąc temu ponownie triumfował w starciu ze Scottem Askhamem. Podczas programu "W cieniu sportu", o relacji z Khalidovem wypowiedział się Maciej Kawulski.

Mamed Khalidov w KSW jest od wielu lat, ponadto bardzo zaskarbił sobie serca wszystkich fanów tej federacji i nie tylko. 42-latek w grudniu został zestawiony z Mariuszem Pudzianowskim i bardzo szybko rozprawił się z byłym strongmanem. Ponad miesiąc temu gwiazdor mieszanych sztuk walki w Polsce stoczył już trzeci pojedynek ze Scottem Askhamem. Brytyjczyk w pierwszym starciu okazał się lepszy, jednak w drugiej, jak i trzeciej walce został szybko znokautowany. Khalidov słynie z niekonwencjonalnych ciosów, a także świetnego zachowania w parterze. Nie jest tajemnicą, że prywatnie przyjaźni się jednym z właścicieli - Maciejem Kawulskim.

Szczere słowa Macieja Kawulskiego o Mamedzie Khalidovie! Właściciel KSW powiedział o tym wprost

W programie prowadzonym przez Łukasza Kadziewicza "W cieniu sportu", Kawulski został zapytany o swobodę i naturalność przy kreowaniu Khalidova na gwiazdę KSW. Właściciel federacji szczerze wypowiedział się o tej relacji. - Lubie wierzyć, że naszym zadaniem jest stworzenie warunków platformy, która jest czymś szerszym niż tylko miejscem do walki. Jest pewną atmosferą energetyczną, kolektywną możliwością i naszym celem jest stworzenie tego wszystkiego - rozpoczął Kawulski.

Mamed jest ewenementem, wygląda w ringu, jest nieprzewidywalny. Taki też jest w życiu, to jest trudna przyjaźń. Khalidov myśli sercem, czasem ciężko jest się z takim gościem dogadać. Ciężko jest znaleźć w polskiej mentalności, kto tak myśli, ale ja go za to kocham i szanuje. Uważam, że to jest wielkie. Ta postawa jest bardzo honorowa, lojalna, prawdziwa.

Sonda
Czy Mamed Khalidov powinien zakończyć karierę?
Najnowsze