Gwiazda FAME MMA zdecydowała się na SZALONĄ zmianę. Marta Linkiewicz ZASZALAŁA [ZDJĘCIE]

2020-07-21 10:00
Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Autor: Instagram/linkimaster Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Coraz większą popularnością cieszą się gale FAME MMA. Choć rzadko występują tam sportowcy z krwi i kości to publiczność i tak ma co oglądać. Młodych kibiców przyciągają przede wszystkim nazwiska znane z You Tube'a, czy Instagrama. Niewątpliwie gwiazdą FAME MMA jest Marta Linkiewicz. Ta postanowiła zaskoczyć swoich fanów ogromną zmianą wyglądu.

Początkowo można było sceptycznie podchodzić do pomysłu, z jakim wyszli organizatorzy FAME MMA. To tak naprawdę pierwsza organizacja w Polsce, która zdecydowała się postawić na organizowanie walk pomiędzy osobami, które z MMA nie miały nic do czynienia, albo bardzo mało. Na galę zapraszane są postacie znane z mediów społecznościowych.

Robert Lewandowski otrzymał POTWORNY cios. To może rzutować na całą jego karierę

Super Sport 20 VII

W tym gronie nie zabrakło również kontrowersyjnej Marty Linkiewicz. Kobieta często nazywana "patostreamarką" zasłynęła z wielu kontrowersyjnych wyjawień na temat swojego życia i mnóstwa szokujących zdjęć, czy filmików. Ale dzięki temu zyskała wielu fanów. Jej konto na Instagramie śledzi obecnie 1,1 mln użytkowników. W klatce również odnalazła się doskonale, bo z trzech walk wygrała dwie.

Marcin Najman nie chce być porównywany do "Jurasa". Uważa, że to mu UBLIŻA [WIDEO]

Kariera Linkiewicz polega na szokowaniu, co widać również po jej ostatniej zaskakującej decyzji. Fani musieli być mocno zdziwieni, gdy zobaczyli jej najnowsze zdjęcie. Linkiewicz postanowiła bowiem ściąć swoje długie włosy. Obecnie jej fryzura to popularny "jeżyk". W komentarzach komplementy przewijały się z wyrazem zdziwienia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💅🏼 Post udostępniony przez Marta Linkiewicz (@linkimaster)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE