Gwiazda polskiego MMA rozpętała POTWORNĄ BURZĘ. "Co ty pierd*****"

2020-08-05 12:43 DaO
Łukasz Jurkowski
Autor: East News Łukasz Jurkowski

Burzę w mediach społecznościowych można rozpętać właściwie w sekundę. Wystarczy jeden kontrowersyjny wpis np. na Twitterze, aby dyskusja wymknęła się spod kontroli. Dość drażliwy temat zdecydował się poruszyć Łukasz "Juras" Jurkowski. Legenda polskiego MMA stwierdziła, że "dała się nabrać na panikę" związaną z koronawirusem. W sieci rozpętała się prawdziwa kłótnia.

Niestety coraz więcej wskazuje na to, że za kilka tygodni czeka nas druga, być może mocniejsza fala koronawirusa. Wiele państw nie zdecyduje się już na zamknięcie gospodarki, co spowoduje, że nie uniknie się kontaktów między ludźmi. A w wielu krajach sytuacja nadal jest dramatyczna i codziennie umierają kolejne tysiące osób. Mimo tego pojawiają się głosy, że koronawirus w sumie nie jest tak niebezpieczny jak mówiło się na początku.

Ukochana Ronaldo pokazała torebkę za blisko MILION złotych. Dla Rodriguez poświęcono KROKODYLA

Jest to o tyle szkodliwe społecznie stwierdzenie, że wiele osób może w to uwierzyć i przez to narazi osoby starsze, czy schorowane na zakażenie, a w konsekwencji na śmierć. Na odważną tezę zdecydował się także Łukasz Jurkowski, którą podzielił się za pośrednictwem Twittera. - Robiłem test Covida-19 z racji pracy na planie Ninja Warrior (program telewizyjny przyp.red.) i czekając na wynik kilka godzin absolutnie nawet na moment nie przejąłem się ewentualnym wynikiem. Dałem się nabrać na pierwszą panikę przyznaje teraz zobojętniał mi ten temat całkowicie. Jak u Was Twitterianie? - czytamy we wpisie "Jurasa".

Zbigniew Boniek NIEPOKOJĄCO WYCHUDZONY! To ZDJĘCIE zmartwiło kibiców!

Na reakcję użytkowników Twittera nie trzeba było czekać. Większość osób zaatakowała zawodnika MMA. Nie zabrakło również wulgaryzmów. - Dałeś się nabrać? Co Ty Juras pierd*****? Prawie 40k Włochów to porwali kosmici? 50k Brytyjczyków? 100k Brazylijczyków? 150k Amerykanów? Ludziki z Roswell ich zabrali? - czytamy w jednym z komentarzy. - Kolejny ku*** osioł. On się dał nabrać. Dzięki takim baranom jak ty, codziennie są kolejne rekordy zakażeń. Lepiej być podejrzewanym o bycie idiotą i milczeć niż się odezwać i rozwiać wątpliwości - napisał ktoś inny. Nie zabrakło również komentarzy, które były napisane w podobnym tonie co wpis Jurkowskiego.

Najnowsze