Zbigniew Boniek NIEPOKOJĄCO WYCHUDZONY! To ZDJĘCIE zmartwiło kibiców!

2020-08-05 10:07 CH, DaO
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek wypoczywa na krótkim urlopie, dogląda wnuków i... niepokoi kibiców. Prezes PZPN korzystając z przerwy w rozgrywkach piłkarskiej Ekstraklasy, wyskoczył do słonecznej Italii, gdzie odwiedził najmłodszych członków swojej rodziny, których nazywa pieszczotliwie "Numerem 4" i "Numerem 5". W sympatycznych żartach numeruje tak swoje kolejne wnuki. Aktywny w mediach społecznościowych prezes Boniek pochwalił się zdjęciami z uroczymi bobasami. "Nr 4 i 5 w wielkiej formie" - napisał Boniek. Śliczne wnuki rzeczywiście prezentują się świetnie. A jak ich słynny dziadek? Wygląda na to, że Boniek w czasie urlopu zrzucił sporo kilogramów. Czy nie za dużo? Poniżej zdjęcie.

Zbigniew Boniek jest niezwykle rodzinnym człowiekiem. Ostatnio dumny dziadek "Zibi" przy każdej okazji dzieli się zdjęciami z uroczymi wnukami. Tych najmłodszych żartobliwie nazywa "Numerem 4" i "Numerem 5". Prezes PZPN wyskoczył teraz do Italii, gdzie mieszka większość jego rodziny. Tam spotkał się z dziećmi (prezes ma dwie córki i syna) i oczywiście z najmłodszymi wnukami, które niedawno przyszły na świat. Boniek na Twitterze pochwalił się sympatycznymi zdjęciami. "Nr 4 i 5 w wielkiej formie" - napisał "Zibi"

Lech Poznań mógł zarobić prawie 50 MILIONÓW! Klub odrzucił BAJECZNE oferty

Zbigniew Boniek
Autor: Twitter/Zbigniew Boniek

Na urokliwej fotce widać też oczywiście samą legendę polskiej piłki. Zaskoczeni fani pośpieszyli z komentarzami: "Panie Prezesie, dietka jakaś czy szurando po nosie? Ładnie waga spadła" - napisał jeden z nich. "Nr 5 wyjada z talerza" - dodał kolejny, "Panie Prezesie, ależ Pana kochane wnuki wykończyły. Wygląda Pan na 10 kg mniej" - stwierdził następny. "Panie Zbyszku schudł Pan z tych nerwów" - zauważył inny.

Marzenia polskiego siatkarza BRUTALNIE zniszczone. ABSURDALNA decyzja klubu

Boniek skończył 64 lata. Pokazał,że jest w formie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze