Gwiazda Twitcha w HIGH League! Maciej “Zony” Zoniuk zawalczy w Krakowie

i

Autor: Materiały prasowe / High League Gwiazda Twitcha w HIGH League! Maciej “Zony” Zoniuk zawalczy w Krakowie

Gwiazda Twitcha w HIGH League! Maciej “Zony” Zoniuk zawalczy w Krakowie

2021-12-20 9:24

Kolejna gwiazda Internetu w lidze Malika Montany! Maciej “Zony” Zoniuk zadebiutuje w MMA na gali HIGH League 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków. “Zony” był już obecny na pierwszej gali HIGH League. Poprowadził wtedy specjalną edycję “Rundek”, w której ugościł między innymi uczestników walki trzech. Sprawdził się w roli prowadzącego - w komentarzach można było przeczytać same pozytywne opinie na jego temat!

Maciej Zoniuk zasłynął jako streamer. Swoimi poczynaniami chętnie dzielił się z widzami na YouTubie (300 tys. subskrypcji) i Twitchu (600 tys. subskrypcji). Jego codzienne życie śledzi też prawie 200 tys. fanów na Instagramie. “Zony” to jeden z najsłynniejszych polskich twórców internetowych, a zarazem niezwykle charyzmatyczna postać. Zasłynął z kultowego filmu-mema “Kolanami na ryj”.

Kim jest Zony, gwiazda High League 2?

“Współczesny artysta estradowy, showman, erudyta, omnibus, polihistor, geniusz, muzyk, artysta, filantrop, wizjoner, komentator e-sportowy, osoba nieszablonowa, posiadacz nadzwyczajnie dużego ilorazu inteligencji oraz człowiek sukcesu, który przeszedł grę zwaną życiem” - tak siebie opisuje Zoniuk na Twitchu. Do tego szerokiego grona cech dochodzi jeszcze jedno określenie: zawodnik HIGH League! Nazwisko jego rywala i szczegóły starcia zostaną ogłoszone wkrótce.

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. Poza tym w klatce wystąpi członek słynnej “Ekipy”, Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski.

High League 2: Informacje o biletach

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych. Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe - to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika
Sonda
HIGH League: Kto wygra walkę pashaBiceps vs Owca?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze