Gamou Fall wyznał jakie ma zdanie o homoseksualistach

i

Autor: Instagram/ iamgamoufall Gamou Fall wyznał jakie ma zdanie o homoseksualistach

Gwiazdor FAME MMA wyznał co tak naprawdę sądzi o homoseksualistach. Te słowa dają do myślenia

2021-05-05 18:08

Wielu sportowców, celebrytów i aktorów chce być jak najbliższe swoich fanów, przez co chętnie odpowiadają na ich liczne pytania. Dzięki temu internauci mogą lepiej poznawać swoich idolów i umocnić się w przekonaniu o ich osobie lub nawet zmienić zdanie na ich temat. Jeden z gwiazdorów FAME MMA, Gamou Fall postanowił odpowiedzieć na kilka pytań nurtujących jego fanów. Jedno z nich dotyczyło osób homoseksualnych. Jego odpowiedź daje do myślenia.

Czasy, gdy sportowcy, celebryci, aktorzy lub osoby po prostu rozpoznawalne z różnych powodów mogły czuć się anonimowe wydają się bezpowrotnie minione. Rozwój Internetu oraz portali społecznościowych sprawił, że fani mają o wiele łatwiejszy dostęp do swoich idoli, a ci z kolei mogą być bez przerwy blisko swoich najwierniejszych obserwatorów, raz po raz zdradzając im kolejne fakty o sobie, jak i ze swojego życia prywatnego. Wielu sportowców decyduje się także odpowiedzieć na nurtujące fanów pytania, tak jak zrobił to ostatnio jeden z zawodników i gwiazdorów FAME MMA, Gamou Fall. Zajmujący się na co dzień aktorstwem i modelingiem wojownik freak-fightowej federacji musiał zmierzyć się z kilkoma mniej lub bardziej wygodnymi pytaniami. Jedno z nich dotyczyło homoseksualizm i podejścia Gamou Falla do takich osób. 

Słowa gwiazdora FAME MMA zmuszają do myślenia

W obecnych czasach wiele osób ma jasno określone zdanie na ten temat, stawiając się po jednej ze stron barykady i albo tolerując takie zjawisko, albo je negując. Jak się okazało, dla zawodnika FAME MMA nie jest to takie proste i czarno-białe, a jego słowa mogą zmusić wielu fanów do refleksji. - Mam stosunek do ludzi bez podziałów na kategorie. Może być pozytywny, lub nie. Zależy od konkretnego człowieka - napisał na swoim Instagramie Fall odpowiadając, jaki ma stosunek do osób homoseksualnych. Gwiazdor FAME MMA jak się okazuje, nie ocenia ludzi ze względu na ich poglądy lub orientacje, a na podstawie tego, co sobą reprezentują. 

Kamila Wybrańczyk opowiedziała o swojej młodości. Pracowała w kebabie, odkryła prawdę o swoich rodzicach

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra
Gamou Fall wyznał jakie ma zdanie o homoseksualistach

i

Autor: Instagram/ iamgamoufall Gamou Fall wyznał jakie ma zdanie o homoseksualistach

Gamou Fall wypadł z walki na FAME MMA 10

Zawodnik, który zadebiutował na FAME MMA 8 w walce z Maciejem "Szewczem" Szewczykiem, miał zmierzyć się na najbliższej, majowej gali FAME MMA 10 ze swoim przyjacielem, YouTuberem Piotrem Pająkiem. Gamou Fall nie będzie miał jednak okazji spotkać się w oktagonie z założyciel kanału "Podróże Wojownika", ponieważ na kilkanaście dni przed walką doznał urazu ręki na tyle poważnego, że ten wyeliminował go ze starcia. Zamiast tego Pająk będzie miał okazję do zrewanżowania się Alanowi Kwiecińskiemu za porażkę na FAME MMA 8 i ponownie spotka się z nim w klatce. Wtedy zawodnicy zmierzyli się w formule K1, teraz powalczą w MMA. 

Wielki rewanż na FAME MMA 10! Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał, szykuje się prawdziwa bitka

Sonda
Fame MMA 10 - czy nie możesz się doczekać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze