Hajto vs Wawrzyniak na CLOUT MMA 3: Santa Clout

i

Autor: CLOUT MMA Hajto vs Wawrzyniak na CLOUT MMA 3: Santa Clout

CLOUT MMA 3: Santa Clout

Hajto vs Wawrzyniak na CLOUT MMA 3: Santa Clout! Wielkie starcie dwóch byłych piłkarzy stanie się faktem

2023-12-11 18:02

W piątek 29 grudnia odbędzie się CLOUT MMA 3: Santa Clout! W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch znakomitych polskich obrońców. Tomasz Hajto podejmie w klatce Jakuba Wawrzyniaka. Bilety na galę CLOUT MMA 3: Santa Clout są w sprzedaży na GoingApp.pl!

Czas na trzecią galę CLOUT MMA! Świąteczno-nowroczne wydarzenie odbędzie się już w piątek 29 grudnia w Warszawie. W karcie walk nie mogło zabraknąć głośnych sportowych nazwisk. Do klatki organizacji, którą dowodzą Lexy Chaplin i Sławomir Peszko, wraca Tomasz Hajto.

Znakomity reprezentant Polski na pierwszej gali przegrał ze Zbigniewem Bartmanem i na koniec grudnia powalczy o pierwszą wygraną w przygodzie ze sportami walki. To będzie starcie o miano najlepszego polskiego obrońcy w historii! Jego przeciwnikiem będzie inny etatowy kadrowicz Jakub Wawrzyniak. Uczestnik mistrzostw Europy z 2008, 2012 i 2016 roku wystąpił w narodowych barwach 49 razy. W klatce pojawi się po raz pierwszy. – Kilka miesięcy temu sobie tego nie wyobrażałem, ale spróbowałem treningu sportów walki. To jest coś innego! Ekstremalny wysiłek. Co najważniejsze, znowu poczułem w sobie tę duszę. Po pierwszych zajęciach z trenerem poczułem, że znów jestem sportowcem – mówi Jakub Wawrzyniak przed debiutem.

To pierwsza z wielu emocjonujących walk, którą fani zobaczą na wyjątkowym, świąteczno-noworocznym wydarzeniu. Gala CLOUT MMA 3: Santa Clout odbędzie się w piątek 29 grudnia w Studiu Polsatu. Sprzedaż biletów trwa na GoingApp.pl. Już niedługo ruszamy ze sprzedażą PPV wraz z nowym dostawcą StreamOnline.

Marcin Najman zrobi wszystko, żeby zawalczyć z Adrianem Ciosem po walce z Lizakiem na CLOUT MMA 2
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze