High League 2 PPV. GDZIE KUPIĆ PPV High League 2 5.02? OGLĄDAJ High League PPV. Pay per view High League 2

i

Autor: Materiały prasowe / High League High League 2 PPV. GDZIE KUPIĆ PPV High League 2 5.02? OGLĄDAJ High League PPV. Pay per view High League 2

High League 2 PPV. GDZIE KUPIĆ PPV High League 2 5.02? OGLĄDAJ High League PPV. Pay per view High League 2

2022-02-05 11:39

Gdzie kupić PPV gali High League 2? OGLĄDAJ High League PPV. Pay per view High League 2. 5 lutego to dzień kolejnego święta fanów freak-fightów. Gala High League 2 odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Kilka emocjonujących pojedynków gwarantuje, że klatka po prostu zapłonie. Transmisja gali High League 2 tylko w systemie PPV. Ile kosztuje PPV 5.02 High League 2? Gdzie wykupić transmisję?

Triumfował w najważniejszych turniejach gier komputerowych, a teraz zadebiutuje w sporcie tradycyjnym. Legenda esportu Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski (34 l.) wchodzi do klatki. – Nie chciałem szopki, by dzieci, żona i rodzina się nie wstydzili za ojca – przyznaje.

High League 2 PPV 5.02.2022. Gdzie oglądać?

„pashaBiceps” przez lata był w czołówce najlepszych zawodników gry komputerowej CS:GO. W 2014 r. z drużyną Virtus.pro wygrał prestiżowe EMS One w Katowicach. Przez całą karierę zarobił fortunę – według EsportsEarnings.com miało to być ponad 600 tys dolarów. Teraz sprawdzi się w ringu z mniej doświadczonym „Owcą WK”. – Nieraz zlekceważyliśmy słabszych przeciwników. Sport pokazał, że źle to wychodzi – mówi „pashaBiceps”, który za młodu grał w piłkę, od lat bliska jest mu siłownia, a dziś potrafi przejechać na rowerze kilkaset kilometrów. – Potrafiło mnie nie być przez wiele godzin. Zaczynałem w Warszawie, a kończyłem na Helu – przyznaje.d

High League 2 KARTA WALK. Kto walczy na gali High League 2?

High League 2: Transmisja PPV. Gdzie wykupić?

Najgorętszy konflikt internetu już w sobotę rozstrzygnie się w klatce. W krakowskiej Tauron Arenie na High League 2 Denis „Bad Boy” Załęcki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Zetrą się ze sobą kolejny, już trzeci raz. Najpierw gorąco zrobiło się podczas programu na żywo „Rundki”. Załęcki spoliczkował rywala i rozpętała się szarpanina. – Moja była dziewczyna uderzała mocniej – śmiał się z rywala Kwieciński. Później zagotowało się podczas drugiej konferencji prasowej, gdy „Bad Boy” dosięgnął przeciwnika swoją pięścią, ale nic mu nie zrobił. W klatce organizacji High League w pojedynku w K-1 przemówi czysty sport. W tym przeważa Kwieciński, który był wicemistrzem świata w tej dyscyplinie.

PPV – gdzie kupić transmisję High League 2?

Gala High League 2 już w sobotę, 5 lutego do obejrzenia tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić na HighLive.tv! Kliknij w link i przejdź bezpośrednio na stronę. Początek transmisji gali z krakowskiej Tauron Areny o godzinie 20:00.

Wielka zadyma przed High League 2! Załęcki uderzył Kwiecińskiego, mamy zakulisowe nagrania

pashaBiceps mógł się mierzyć z Owcą WK TRZY razy: Oby pojawił się w klatce!
Sonda
High League 2: Kto wygra walkę Załęcki - Kwieciński?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze