HIGH League 3

i

Autor: HIGH League/materiały prasowe Zusje

HIGH League 3 WYNIKI: Gala zakończona bez walki Don Diego - Załęcki. Dramat Burneiki, zmasakrowana twarz Zusje

2022-06-04 23:29

Podczas gali HIGH League 3 nie brakowało niczego! Były nokauty, były błyskawiczne walki, ale były również kontuzje i krew na twarzy. Wiele pojedynków toczyło się w niesamowitym tempie i działo się bardzo dużo. Nie obyło się również bez małych kontrowersji, bo nie doszło do jednego ze starć. Ze względów bezpieczeństwa w klatce nie zmierzyli się Don Diego i Denis Załęcki.

High League 3 KARTA WALK:

  • Alberto Simao (zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów) vs Marcin Dubiel
  • Robert "Robur WK" Orzechowski (zwycięstwo przez TKO) vs Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika
  • Boks birmański: Aniela "Lil Masti" Bogusz (zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów) vs Zusje Astafiewa
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn- walka odwołana
  • Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki (zwycięstwo przez TKO)
  • Ewa "Kleo" Brodnicka (zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów) vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski (zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów)
  • Mateusz "Tarzan" Leśniak (zwycięstwo przez nokaut) vs Paweł "Scarface" Bomba
  • Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Alan "Alan Człowieku" Godziński (zwycięstwo przez TKO)

Po kilku miesiącach oczekiwania federacja HIGH League wróciła z dużym wydarzeniem. Trzecia gala tej organizacji zapowiadała się na niebywale ciekawą, bo zestawienie walk budowało wielkie emocje na długo przed rozpoczęciem starć. A gdy wszystko się już zaczęło, w klatce leciały prawdziwe iskry i to od pierwszego pojedynku, w którym Alan "Alan Człowieku" Godziński niespodziewanie pokonał przez techniczny nokaut Przemysława "Kolara" Kolarczyka.

Po kilkudziesięciu sekundach zakończyła się natomiast walka Mateusza "Tarzana" Leśniaka z Pawłem "Scarface" Bombą. Ten pierwszy znokautował rywala potężnym prawym sierpowym i sędzia był zmuszony przerwać walkę. W pierwszej rundzie zakończyła się także walka Alana Kwiecińskiego z Dawidem Załęckim, który sprawił, że "Alanik" trzykrotnie był liczony.

Prawdziwą wymianę ciosów oglądaliśmy w rywalizacji Lil Masti z Zusje. Bogusz karciła rywalkę prawymi prostymi, co było widać na twarzy Zusje. Jej prawe oko było solidnie zapuchnięte, a z nosa kapała krew. Walkę na punkty wygrała Lil Masti. Wielkiego pecha miał natomiast Robert Burneika, który w pierwszych sekundach walki doznał kontuzji nogi i nie mógł kontynuować pojedynku. W walce wieczoru wygrał natomiast Alberto Simao. Po tym starciu Don Diego miał się zmierzyć z Denisem Załęckim, ale Malik Montana ogłosił, że to pojedynku nie dojdzie ze względów bezpieczeństwa.

HIGH League 3

Witamy w relacji na żywo z gali HIGH League 3. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Bądźcie z nami!

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z gali HIGH League 3!

Co to będzie za noc, co to będzie za wieczór! Po kilku miesiącach przerwy HIGH League wraca z przytupem! Federacja freak-fightów ponownie zorganizowała wydarzenia, które przyciąga uwagę kibiców. Dzisiejszego wieczora w Ergo Arenie w Gdańsku powinno dziać się naprawdę dużo, bo jest kilka elektryzujących zestawień.

Podczas dzisiejszej gali zobaczymy kilka świetnie znanych nazwisk w świecie freak-fightów. Będzie Zusje, będzie Lil Masti, a także Kamila Wybrańczyk. Ponadto do klatki powróci doskonale znany Robert Burneika, który ostatnią walkę stoczył kilka lat temu, a w HIGH League zadebiutuje m.in. Don Diego. To będzie kilka naprawdę emocjonujących godzin!

Robur odradza Burneice rewanż z Najmanem. Mocne słowa przed High League 3

A tutaj możecie posłuchać wywiadu z jednym z bohaterów dzisiejszej gali, Robertem "Roburem WK" Orzechowskim:

Będzie mała roszada w karcie walk, gdyż pojedynek Załęcki - Don Diego odbędzie się na samym końcu gali.

Powoli rozpoczynamy HIGH League 3! Trwa przywitanie kibiców i zawodników!

Czas na pierwszą walkę wieczoru! Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Alan "Alan Człowieku" Godziński!

Kolar vs Alan Człowieku I runda

Zaczynamy!

Kolar vs Alan Człowieku I runda

KONIEC WALKI! ALAN CZŁOWIEKU POKONAŁ KOLARA! Kolar ma przewagę zasięgu i z tego próbował korzystać. Ruszył odważniej, próbował kopnięć i mocnych sierpowych. Godziński skutecznie jednak odskakiwał, ale nie zadawał zbyt wielu ciosów. Kolarczyk natomiast miał problemy z celnością wyprowadzanych sierpowych. Zazwyczaj przecinał powietrze cepami. Aż sędzia zwrócił uwagę, że czas zacząć się bić. No i to pomogło, bo Alan ruszył z impetem pod koniec rundy, powalił ciosami Kolara i sędzia był zmuszony przerwać walkę!

Pierwszy koncert tego wieczoru. Na kolejną walkę musimy poczekać kilka minut.

Trwa otwarcie karty głównej HIGH League 3 i prezentacja zawodników nadchodzących walk.

Przechodzimy do tego, co najważniejsze, a więc pojedynków. Czas na walkę Mateusz "Tarzan" Leśniak vs Paweł "Scarface" Bomba!

Tarzan vs Scarface I runda

Zaczynamy!

Tarzan vs Scarface I runda

KONIEEEEEEEEEC! TARZAN znokautował bombę! CO TAM SIĘ DZIAŁO?! To było szaleństwo, to był huragan! Obaj ruszyli na siebie niebywale. W pewnym momencie Tarzan trafił potwornym sierpowym, który ściął Bombę z nóg i sędzia przerwał walkę!

Scarface bardzo niezadowolony z werdyktu, twierdzi, że sędzia powinien pozwolić na kontynuowanie walki.

Nie czekamy nawet chwili i przechodzimy do kolejnej walki. Teraz zobaczymy pojedynek Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs Kamil Kossakowski.

Lukas TV vs Kossakowski I runda

Zaczynamy!

Lukas TV vs Kossakowski I runda

Dużo, naprawdę dużo dzieje się podczas dzisiejszej gali. Kossakowski od razu ruszył na rywala i na głowie Lukasa wylądowało kilka ciosów. Ratował się próbą sprowadzenia do parteru, ale przeciwnik dobrze się przed tym bronił. Dopiero po dłuższej chwili powalił Kossakowskiego, jednak ten dobrze trzymał głowę Wdowiaka. W końcu Lukas TV doszedł do dosiadu, ale przeciwnik świetnie się przewinął i to Kossakowski był z góry, ale sędzia podniósł walkę, bo uderzył Wdowiaka głową. W stójce znów to Kossakowski miał przewagę.

Lukas TV vs Kossakowski II runda

Bomby spadały na głowę Wdowiaka. Potężne ciosy wyprowadzał Kossakowski i tylko jakimiś nadludzkimi siłami rywal przetrwał jego szturm. Lukas TV ponownie zdołał sprowadzić walkę do parteru, bo to był w zasadzie jego jedyny ratunek. Wdowiak miał nawet plecy przeciwnika, ale Kossakowski jakoś wyszedł z poważnych opresji. Ale ponownie powtórzyła się sytuacja z pierwszej rundy, bo Kossakowski zdołał odwrócić pozycję. Bardzo intensywny pojedynek!

Lukas TV vs Kossakowski III runda

KONIEC WALKI! Chyba już nieco zmęczeni obaj zawodnicy, bo początek trzeciego starcia był zdecydowanie spokojniejszy. Wdowiak się cofał, Kossakowski niekoniecznie go gonił, ale zdołał wyprowadzić kilka ciosów. Pod koniec rundy Kossakowski ruszył jeszcze mocno na rywala, ale będziemy mieli pierwszą decyzję sędziowską tego wieczoru.

Kamil Kossakowski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Przed nami pierwszy pojedynek pań tego wieczoru! Ewa "Kleo" Brodnicka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk!

Brodnicka vs Wybrańczyk I runda

Zaczynamy!

Brodnicka vs Wybrańczyk I runda

Chyba najspokojniejszy początek pojedynku, jaki dziś oglądaliśmy. Obie panie nieco zachowawczo i badawczo. Przez minutę tylko Kamiszka zdecydowała się na jedno kopnięcie, które przeszyło powietrze. Dopiero po półtorej minuty Brodnicka wyprowadziła prawy prosty. Ten doszedł do celu. Potem dołożyła prawy i lewy sierpowy. Wybrańczyk wciąż jednak twardo stała na nogach. Na 40 sekund przed końcem Kamiszka spróbowała zejść do parteru i to się jej udało. Brodnickiej udało się jednak odwrócić sytuację i wyprowadziła jeszcze kilka ciosów.

Brodnicka vs Wybrańczyk II runda

I niemal kopiuj-wklej z pierwszej rundy. Mało ciosów, Kamiksza próbująca wysokich kopnięć i kontra prawym prostym Brodnickiej. Gdy Wybrańczyk próbowała zaatakować prawym sierpem, nadziała się na dwa bardzo mocne ciosy. Sędzia upomniał zawodniczki, że zbyt dużo pasywności jest w klatce. Kamiszka znów spróbowała sprowadzenia, ale Brodnicka zdołała się wybronić.

Brodnicka vs Wybrańczyk III runda

KONIEC WALKI! Zdecydowanie bardziej energetyczny początek ostatniego starcia. Kamiszka próbowała po raz kolejny sprowadzenia do parteru. Brodnicka nie dała się przewrócić, jest wyraźne przygotowana na takie ruchy rywalki. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach starania, Wybrańczyk "posadziła" Brodnicką na macie. Nie miała jednak zbyt wielkiego pola manewru. Ostatecznie pięściarka zdołała stanąć na nogi. Po raz drugi dzisiaj o wszystkim zadecydują sędziowie.

Ewa Brodnicka wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

A teraz pojedynek w K-1! Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki!

Kwieciński vs Załęcki I runda

Zaczynamy!

Kwieciński vs Załęcki I runda

KONIEC WALKI! ZAŁĘCKI pokonał Kwiecińskiego! Niebywale zamaszyste ciosy Załęckiego i potworne niskie kopnięcia, po których nogi Kwiecińskiego mocno się uginały. Przewaga była po stronie starszego z zawodników. Po jednym z prawych sierpowych "Alanik" wylądował na deskach i był liczony. Po chwili "Crazy" powtórzył kombinację i znów było liczenie. Kwieciński był już w opałach, bo trzecie liczenie oznaczało koniec walki. I Załęcki lewym podbródkowym spowodował, że "Alanik" przyklęknął i przegrał!

Drugi pojedynek pań. Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Zusje Astafiewa  w boksie birmański! Tu powinno dziać się naprawdę dużo. O zasadach tej formuły przeczytacie TUTAJ! WYSTARCZY KLIKNĄĆ!

Lil Masti vs Zusje I runda

Zaczynamy!

Lil Masti vs Zusje I runda

Nie było sekundy badania, panie od razu ruszyły na siebie. Lil Masti trafiła prawym sierpowym, ale rywalka zaraz odpowiedziała tym samym. Dużo wyprowadzonych ciosów, jednak niezbyt wiele celnych. Bardziej precyzyjna była Bogusz. Zusje nie może się wstrzelić i być może wynika to z dobrej pracy tułowiem przeciwniczki. Sporo kopnięć ze strony Lil Masti. Potem znów doszedł mocny prawy na szczękę Zusje.

Lil Masti vs Zusje II runda

Wciąż nęka rywalkę Lil Masti prawym prostym. Ten regularnie dochodzi do celu. Bogusz nieustannie naciska, dyktuje tempo i wyprowadza więcej ciosów. Zusje jakby straciła nieco koncepcji na ten pojedynek, bo jest zdecydowanie mniej aktywna. A jej lewa noga przyjęła już sporo niskich kopnięć. Gdy Zusje próbuje zaatakować, wciąż jest kontrowana. Pod lewym okiem pojawiło się już solidne opuchnięcie.

Lil Masti vs Zusje III runda

KONIEC WALKI! Niesamowity był ten prawy prosty Lil Masti. Niemal każdy lądował pod lewym okiem przeciwniczki, co widać było po jej twarzy oraz krwi płynącej z nosa. Zusje nie miała pomysłu, jak wyrządzić krzywdę Lil Masti. Nie ma wątpliwości, że każda runda była tutaj na korzyść Bogusz, która świetnie poradziła sobie w nowej formule.

Lil Masti wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

To będzie starcie wagi naprawdę ciężkiej! Robert "Robur WK" Orzechowski vs Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika!

Robur WK vs Burneika I runda

Zaczynamy!

Robur WK vs Burneika I runda

KONIEC WALKI! Orzechowski wygrywa, kontuzja Burneiki! Niesamowity przebieg walki. Hardkorowy Koksu przestrzelił kopnięcie i rywal od razu zaatakował. Potem noga Burneiki uciekła i doznał kontuzji. Nie mógł stanąć na prawej nodze i walka musiała zostać przerwana. Szkoda, bo to mogło być ciekawe widowisko.

Walka wieczoru! Alberto Simao vs Marcin Dubiel. Ale przypominamy, że wydarzenie zakończy się starciem Załęckiego z Don Diego.

Simao vs Dubiel I runda

Zaczynamy!

Simao vs Dubiel I runda

Simao korzystał ze swojego zasięgu i atakował przeciwnika. Dubiel przyjął kilka kopnięć i ciosów i spróbował pójść po parter. Panowie długo się siłowali, ale nie zdołał "położyć" Simao. Dubiel długo dociskał rywala do siatki, a gdy rozerwał klincz, dostał potworny prawy sierpowy. Alberto próbował skończyć pojedynek, ale Dubiel jakoś zdołał się uratować.

Simao vs Dubiel II runda

Alberto od początku rundy okładał przeciwnika. Dwa, a nawet trzy mocne sierpowe wylądowały na głowie Dubiela, który mocno się zachwiał. następnie Simao sprowadził rywala do parteru i dominował z góry. Gdy Alberto zerwał się do ataku, zasypał Dubiela ciosami i okładał go niemiłosiernie. Sędzia był bliski przerwania walki, ale Dubiel uciekł z trudnej dla siebie sytuacji.

Simao vs Dubiel III runda

KONIEC WALKI! Dubiel był już potwornie zmęczony. W dodatku przyjął solidne kopnięcie prosto w szczękę. Alberto z łatwością sprowadził rywala do parteru i próbował nieco "udawać" aktywność, ale sędzia ponaglił zawodnika. Wówczas Alberto wyprowadził kilka ciosów z góry. Walki przed czasem jednak nie skończył.

Alberto Simao wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Walka Don Diego - Denis Załęcki odwołana! Malik Montana przekazał, że chodzi o względy bezpieczeństwa. Walka będzie emitowana za darmo na YouTube.

W takim razie i my kończymy naszą relację. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl. Dobranoc!

SuperSport – Przemek Ofiara, Jerema Jamroży  i Mateusz Kwiatkowski o tym co się dzieje w świecie sportu.

Posłuchaj PODCASTU!

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze