Jacek Murański, Marcin Najman

i

Autor: YouTube / Paweł Dąbrowski Jacek Murański, Marcin Najman

Jacek Murański grozi Marcinowi Najmanowi! "El Testosteron" może się zlęknąć

2021-05-19 11:05

Coraz więcej wskazuje na powrót Marcina Najmana do ringu! "El Testosteron" wyzwał do pojedynku Jacka Murańskiego, z którym wymieniają się uprzejmościami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor za pośrednictwem Instagrama przesłał ważną wiadomość Najmanowi. Czy ten zlęknie się przed taką wiadomością? Niejeden by się mógł przestraszyć.

Marcin Najman zapowiedział, że do ringu już raczej nie wróci, ale wszystko na to wskazuje, że zmieni zdanie. Od kilkunastu dni w mediach społecznościowych trwają przepychanki między Jackiem Murańskim a byłym pretendentem do mistrzostwa Polski w wadze ciężkiej. "El Testosteron" może wrócić ze sportowej emerytury, by zmierzyć się z "Muranem" seniorem. Ten na Instagramie opublikował zaskakujące wiadomości!

MMA-VIP: Będzie walka Najman - Murański?

Niejeden przestraszyłby się takich gróźb. Jacek Murański prezentował w internecie swoje umiejętności w sportach walki. Pojedynek z Najmanem z pewnością byłby sprzedażowym hitem. Tylko czy na pewno do niego dojdzie? - Marcin Najman chce bardzo być skasowany w kilka sekund. Prowokator. Czy Ty się dobrze zastanowiłeś? Weź wybierz sobie pomocnika, któregoś z tych frajerów z Twojej federacji, abym nie musiał wchodzić do oktagonu na tylko kilka sekund - pisał na InstaStories Jacek Murański.

Marcin Najman i Dominik Abus odpalili bombę i ogłosili kolejnego zawodnika MMA-VIP! To szwagier gwiazdora Gogglebox TTV

Najman stawia na szali 100 tysięcy złotych!

Marcin Najman w jednym z ostatnich wideo opublikowanych na Instagramie poinformował, że jest w stanie zdeponować 100 tysięcy złotych na poczet walki z Murańskim. Ten miałby mieć zagwarantowane 50 tysięcy złotych na wypadek porażki. Obaj panowie mają się ku sobie i nikogo nie może zdziwić, jeśli niedługo ogłoszony będzie ich pojedynek.

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)
Najnowsze