Jacek Murański, Marcin Najman

i

Autor: HIGH League screen, Instagram/ marcin.najman Jacek Murański, Marcin Najman

pojedynek wciąż możliwy

Jacek Murański nie zapomniał o Najmanie! Publicznie domaga się z nim walki mimo zawieszenia HIGH League! Użył mocnych słów

2023-06-27 6:51

Jeszcze niedawno wielu fanów freak-fightu miało nadzieję, że bardzo szybko będziemy w stanie zobaczyć długo wyczekiwane starcie Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Problemy federacji HIGH League sprawiły jednak, że ostatnia gala HIGH League 7 nie doszła do skutku, a poszczególni zawodnicy zaczęli przechodzić do innych federacji. Okazuje się jednak, że takie zestawienie wciąż jest możliwe i bardzo chce go Jacek Murański, co potwierdził w swoim ostatnim wywiadzie dla "Salon24".

Wraz z problemami federacji HIGH League, pomysł zorganizowania turnieju HIGH League Grand Prix, w którym udział mieli wziąć m.in. Marcin Najman i Jacek Murański przepadł. Zawodnicy zablokowanej organizacji bardzo szybko znaleźli sobie nowych pracodawców, a Jacek Murański już 1 lipca podczas PRIME SHOW MMA 5 zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem. Ci z fanów, którzy obawiali się, że nie będzie im dane już obejrzeć starcia Murański vs. Najman po ostatnich słowach "Murana" mogą znów mieć nadzieję. 

Mocne słowa Jacka Murańskiego w kierunku Marcina Najmana! Przyznał, że dalej chce z nim walczyć 

Jacek Murański był gościem Sławomira Jastrzębowskiego na łamach portalu "Salon24", gdzie m.in. odniósł się do swojej najbliższej walki, a także ujawnił, jakie ma plany na przyszłość w tym aspekcie. Okazuje się, że "Muran" wcale nie zapomniał o Najmanie i co więcej, po raz kolejny wypowiedział się o nim w niewybrednych słowach. 

Jacek Murański nie zapomniał o Najmanie! Publicznie domaga się z nim walki mimo zawieszenia HIGH League! Użył mocnych słów

Po pytaniu w stronę Murańskiego, co po Pawle Jóźwiaku, odpowiedź była błyskawiczna. - Marcin Najman… Największy szkodnik, koniunkturalista. Marcin Najman to jest taka postać, to jest taki typ, że w imię bieżących koniunkturalnych interesów jest w stanie podburzyć ludzi (…) - wyznał "Muran" uderzając w "El Testosterona" i publicznie przyznając, że w przyszłości w dalszym ciągu chce się z nim zmierzyć. 

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w młodości, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygrałby walkę Artur Binkowski - Marcin Najman?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze