Jacek Murański zawalczy na gołe pięści! Walka do upadłego

2021-09-14 20:47
Jacek Murański
Autor: Ola Ciska / Elite Fighters Jacek Murański

Na ten występ czekają wszyscy fani freak-fightów w Polsce. Jacek Murański zadebiutuje w klatce, ale... nie w formule MMA. Elite Fighters ogłosiło, że zawodnik pojawi się w ringu podczas drugiego wydarzenia, które odbędzie się już w grudniu. Murański powalczy na gołe pięści i do momentu aż jeden z zawodników skończy starcie. Nie będzie decyzji sędziów punktowych! Z kim zmierzy się w klatce? Tego jeszcze nie wiadomo.

Tego nikt się nie spodziewał! Podczas targów FIWE w Warszawie ogłoszono walkę wieczoru nadchodzącej gali organizacji Elite Fighters. Fani musieli być w szoku, gdy wyszło na jaw, że wystąpi w niej długo wyczekiwany w świecie freak-fightów, Jacek Murański. Aktor i znana internetowa postać wejdzie do klatki już w grudniu podczas drugiej gali niedawno powstałej organizacji. Szefowie federacji ogłosili ważne informacje w tej sprawie!

Murański zawalczy w organizacji w Elite Fighters

Jacek Murański jeszcze nie miał okazji walczyć w klatce, ale spod ringu dopingował kilka razy swojego syna. Teraz sam zasmakuje wyjścia do oktagonu i aplauzu publiczności. Gala Elite Fighters 2 zaplanowana jest 4 grudnia. Szczegóły walki są zaskakujące. Okazuje się, że ma bić się na... gołe pięści! Co więcej - formuła to tzw. "last man standing". Nie będzie sędziów punktowych. Pojedynek musi zakończyć się przez nokaut lub poddanie!

Jacek Murański chce zostać prezydentem Polski! Brutalny komentarz Najmana

Wcześniej do klatki z rodziny Murańskich wchodził syn aktora, Mateusz. Ten bił się na galach organizacji FAME MMA (przegrał z Arkadiuszem Tańculą), FEN (pokonał "Epic Cheat Meala" i na Elite Fighters (pokonał "Warszawskiego Dresika" oraz Marcina "Mielonidasa" Makowskiego). Czy tym razem do góry pójdzie także ręka taty Jacka?

Sonda
Elite Fighters: Czy obejrzysz walkę Jacka Murańskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze