Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Israelem Adesanyą UFC PREMIE NAGRODY

2021-03-07 7:31 CH
Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Israelem Adesanyą UFC PREMIE NAGRODY
Autor: UFC Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Israelem Adesanyą UFC PREMIE NAGRODY

Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ za walkę z Israelem Adasenyą UFC PREMIE ILE ZAROBIŁ Błachowicz walka Adesanya. Jan Błachowicz pokonał Israela Adesanyą i obronił pas mistrza UFC w wadze półciężkiej. Po pięciu rundach sędziowie wskazali Polaka jako zwycięzcę. Jan Błachowicz po raz pierwszy bronił pasa mistrza UFC i pokazał klasę. O zwycięstwie polskiego wojownika zdecydowały dwie ostatnie rundy, w których Błachowicz wykonał skuteczne obalenia i zdominował w parterze rywala. Ile ZAROBIŁ Jan Błachowicz za walkę z Israelem Adesanyą PREMIE ZAROBKI w UFC 259 PIENIĄDZE.

Jan Błachowicz ILE ZAROBIŁ UFC walka z Adasenyą

Jan Błachowicz jako mistrz UFC zarobił za walkę z Israelem Adesanyą ogromne pieniądze. Oficjalnej listy zarobków nie podano, ale zdaniem portalu Sportinfree.com Polak już za samo pojawienie się w klatce Błachowicz zarobił 430 tys. dolarów. Do tego dojdą wpływy z pay-per-view oraz bonusy za zwycięstwo i ewentualnie najlepszy występ na gali. W sumie „Cieszyński Książę” może zgarnąć nawet ok. 700-800 tys. dolarów, czyli ponad 3 mln zł, choć to będzie zależeć od wielu czynników. W sumie w latach 2014–2020 Błachowicz stoczył dla UFC 15 walk. Zaczynał od wypłat na poziomie 30–35 tys. dolarów. Najwięcej przed pojedynkiem z Adesanyą zarobił za ostatnią walkę z Dominickiem Reyesem, po której został mistrzem – blisko 300 tys. dolarów (1,1 mln zł).

ILE ZAROBIŁ Jan Błachowicz ZAROBKI UFC

Jan Błachowicz po wygranej z Adesanyą
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze