Jan Błachowicz odejdzie z UFC?! Podał zaskakujący kierunek, tego nikt się nie spodziewał

2021-01-14 17:01 ŁOLI
Jan Błachowicz
Autor: East News Jan Błachowicz

Jan Błachowicz dał niedawno Polakom wiele powodów do radości, gdy we wrześniu ubiegłego roku zdobył pas mistrzowski UFC, pokonując Dominicka Reyesa. Teraz polski zawodnik przygotowuje się do kolejnego starcia, podczas którego zmierzy się z Israelem Adesanyą. Zanim to jednak nastąpi, Błachowicz odpowiedział na pytania swoich fanów podczas rozmowy z TVP Sport. Wśród nich pojawiło się jedno dotyczące przyszłości zawodnika. Jak się okazuje, ma on pewne plany.

Wielu kibiców sportów walki w Polsce z uwagą śledziło walkę Jana Błachowicza z Dominickiem Reysem, na szali której znalazł się pas mistrzowski UFC w wadze półśredniej. Ostatecznie Polakowi udało się po niego sięgnąć, dzięki czemu zapisał się na kartach historii nie tylko organizacji, ale także również polskiego sportu. Świeżo upieczony tata ma przed sobą także walkę z Israelem Adesanyą, która odbędzie się w marcu 2021 roku.

Kamil Stoch mógł STRACIĆ ŻYCIE na skoczni. O tym GROŹNYM wypadku prawie nikt nie wiedział

Podczas niej polski zawodnik będzie bronił zdobytego niedawno pasa, który pomimo krótkiego czasu przeżył całkiem dużo w rękach Błachowicza. Nowa zdobycz bardzo przypadła do gustu psu polskiego mistrza. Koniecznie poznajcie tę historię zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Błachowicz, jak się okazuje, myślał już nad tym co się z nim stanie, gdy zakończy się jego przygoda z UFC. Polski zawodnik miał okazję odpowiedzieć na pytania fanów podczas wywiadu dla TVP Sport. Jedno z nich dotyczyło właśnie przyszłości. Internauta zapytał bowiem, w jakiej organizacji widzi się po UFC. - Dla mnie najlepszy były taki scenariusz, że byłbym tak spełniony i zarobiony, że nie musiałbym już nigdzie skakać... chyba, że w wrestlingu mógłbym się pobawić - wyznał uśmiechając się Błachowicz. 

CZYTAJ TAKŻE: Artur Szpilka BOI SIĘ o własne ŻYCIE?! To, co zobaczył na tym wideo wszystko zmieniło

Najnowsze