Damian Janikowski

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Damian Janikowski

Janikowski obił Jakubca! Co za walka na KSW 68! Wielkie grzmoty, niesamowita walka

2022-03-19 22:34

Damian Janikowski wygrał wyjątkowo widowiskową walkę z Tomaszem Jakubcem. Medalista olimpijski nie dał szans byłemu mistrzowi organizacji Armia Night i wygrał po wyjątkowo widowiskowym KO. Byliśmy świadkami pięknej bitki i świetnych sportowych emocji. Trzeba przyznać, że Janikowski miał dzisiaj świetny pomysł na to, jak pokonać swojego rywala.

Damian Janikowski wygrał walkę z Tomaszem Jakubcem w wyjątkowo widowiskowym stylu! Medalista olimpijski pokazał wielką klasę w pojedynku i położył swojego rywala widowiskowym KO. Mocne uderzenie Janikowskiego na twarz Jakubca całkowicie odebrało siły rywalowi byłego olimpijczyka i zakończyło walkę. Janikowski nie mógł ukryć dumy po skończonym pojedynku.

Damian Janikowski wygrywa z Tomaszem Jakubcem! Piękne KO na KSW 68

Mimo że Janikowski był faworytem bukmacherów przed starciem z Jakubcem, to wydało się, że będziemy świadkami bardzo wyrównanego pojedynku, szczególnie, że panowie znali się od dawna, a w przeszłości mieli nawet okazję trenować w jednym klubie. W pojedynku dawnych przyjaciół, to Janikoski był lepszy i zaskoczył swojego rywala bardzo mocnym uderzeniem, które przerwało świetną bitkę. Jakubiec padł na nogi i nie mógł kontynuować pojedynku. Wokół przegranego zgromadzili się lekarze, gdyż wydawało się, że Jakubiec stracił przytomność, ale na całe szczęście, bardzo szybko wstał na swoje nogi. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze