Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski

i

Autor: Instagram/pashabiceps Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski w trakcie przygotowań

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski wyjdzie do klatki! Wielki transfer HIGH League, legenda esportu zadebiutuje w oktagonie

2021-12-03 17:02

Federacja HIGH League od początku swojego istnienia bardzo mocno weszła na scenę freak fightowych gal w Polsce. Pierwsza gala, która odbyła się pod koniec sierpnia w Ergo Arenie okazała się ogromnym sukcesem, a włodarze ogłosili już, że w 2022 roku fani sportów walki będą mieli więcej okazji, by oglądać imprezy tej organizacji. A będzie co oglądać, bo HIGH League właśnie poinformowało o prawdziwej bombie transferowej. Do klatki tej federacji już podczas najbliższej gali wejdzie legenda esportu - Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski!

Na ten debiut w sportach walki czekali wszyscy fani e-sportu. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zamieni myszkę i klawiaturę na rękawice i wystąpi w okrągłej klatce HIGH League już w lutym. Jarosław Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. “pashaBiceps” nareszcie spełni swoje marzenie i powalczy na gali HIGH League 2, 5 lutego 2022 roku w Krakowie.  Dotychczas “pashaBiceps” pokazywał swoją wielką klasę i najwyższy poziom na zawodach e-sportowych, gdzie doskonale radził sobie w Counter-Strike’u. Został jednym z najwybitniejszych graczy wszech czasów. Przez lata należał do ścisłej światowej czołówki, a w 2014 roku zajął trzecie miejsce w światowym rankingu HLTV dla najlepszych zawodników Counter-Strike: Global Offensive.

Piękna Natsu pokazała twarz kilka dni po walce na High League! Co się stało? Zobacz zdjęcia

W galerii poniżej możecie poznać bliżej prawdziwą legendę esportu, Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego:

Przez lata Jarząbkowski wziął udział w kilkuset e-sportowych turniejach na całym świecie. Wygrał 43 oficjalne zawody, 26 razy był drugi, a 42-krotnie kończył swój udział na półfinałach. Reprezentował między innymi “Virtus.pro”, która zasłynęła jako najlepsza polska drużyna e-sportowa w historii. Aktualnie, wraz z innymi legendarnymi graczami, występuje w teamie “Emeritos Banditos”. U jego boku są między innymi Piotr “izak” Skowyrski czy Mateusz “PAGO” Pągowski, którzy będą go wspierać również przy okazji pojedynku w HIGH League. 

Szokujące wyznanie "Lil Masti" po wygranej z Brodnicką na High League [TYLKO U NAS]

“pashaBiceps” przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Jarosław Jarząbkowski do swojego pierwszego występu będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa. Szczegóły debiutu “pashyBicepsa” w okrągłej klatce HIGH League oraz nazwisko jego rywala zostaną podane w poniedziałek, 6 grudnia, o godz. 11:00. - To ogromny, biały Hulk. Jest strasznie agresywny - określił swojego konkurenta Jarząbkowski.

HIGH League 2 - kiedy?

Gala HIGH League 2 odbędzie się 5 lutego w Tauron Arenie Kraków. Sprzedaż biletów na galę rozpocznie się w serwisie Eventim.pl w poniedziałek, 6 grudnia, o godz. 11:00. Podczas wydarzenia odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

Informacje dotyczące przyszłych gal HIGH League będą stopniowo ogłaszane w mediach społecznościowych ligi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze