Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: East News

Joanna Jędrzejczyk otwarcie o końcu kariery. To może być jej ostatni kontrakt! Wiemy, ile walk jej zostało

2022-05-25 16:09

Joanna Jędrzejczyk po ponad dwuletniej przerwie wraca do klatki! Polka już w czerwcu zmierzy się ze swoją poprzednią rywalką Weili Zhang. Wygrana może otworzyć jej drogę do walki o pas mistrzowski federacji UFC w wadze słomkowej. „JJ” zdradziła, że podpisała z UFC nowy kontrakt i przyznała, że może być on jej ostatnim w karierze! Wyjawiła, ile walk obejmuje jej najnowsza umowy z największą federacją mieszanych sztuk walki na świecie.

W ostatnim czasie o Joannie Jędrzejczyk raczej głośno nie było. Polka miała dość długą przerwę jeśli chodzi o zawodowe walki – po raz ostatni w klatce pojawiła się w marcu 2020, przegrywając niejednogłośną decyzją sędziów z Weili Zhang. Pojedynek ten został uznany za najlepszy w tamtym roku, ale „JJ” długo nie mogła porozumieć się z UFC w sprawie kolejnej walki. Teraz Jędrzejczyk znów stanie do walki z Chinką, jednak stawką nie będzie już mistrzostwo UFC w wadze słomkowej, bowiem Zhang straciła tytuł na rzecz Rose Namajunas. Niewykluczone, że zwyciężczyni pojedynku Jędrzejczyk – Zhang otrzyma prawo do walki o pas mistrzowski, który obecnie należy do Carli Esparzy. Nawet jeśli Polce nie uda się wygrać, to jeszcze nie raz zobaczymy ją w klatce – w rozmowie z portalem mmafighting.com „JJ” zdradziła, że podpisała z UFC nowy kontrakt, obejmujący sześć walk.

Mariusz Pudzianowski przestał to ukrywać. Wyjawił, ile tak naprawdę zarabia w KSW. Można się nieźle zdziwić

Joanna Jędrzejczyk przyznaje: To może być mój ostatni kontrakt

W tym roku polska zawodniczka skończy już 35 lat, ale nie uważa ona, by był to jakiś problem. – W tym roku kończę 35 lat i nigdy nie czułam się tak dobrze. Fizycznie, psychicznie jestem po prostu szczęśliwa – przyznała Joanna Jędrzejczyk. I choć do końca kariery z pewnością daleko, to po 6 kolejnych walkach w UFC, Polka może zdecydować się na zamknięcie tej kart w swoim życiu.

To zdjęcie nie zostawia wątpliwości! Mamed Khalidov dał jasny przekaz, jest odpowiedź szefa KSW

 – Na pewno to może być mój ostatni kontrakt. To umowa na sześć walk – wyznała Polka. Potwierdziła ona również, że podpisana umowa satysfakcjonuje ją finansowo. – Nie mogę po prostu tam pojechać i ponownie dać sobie obić moją twarz za niewielkie pieniądze i brak promocji, itp. Musi być coś więcej poza miłością i pragnieniem, które mam do tego sportu. Czuję, że nadal jestem jedną z najlepszych w wadze słomkowej i po prostu chcę to udowodnić 11 czerwca – powiedziała Joanna Jędrzejczyk, która pas mistrzowski dzierżyła w latach 2015-2017, broniąc go pięciokrotnie.

Joanna Jędrzejczyk do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Jesteś sprzeczna sama ze sobą!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze