Joanna Jędrzejczyk

i

Autor: Instagram / YouTube Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk zalana łzami. Bezlitośnie pokazali jej cierpienia [WIDEO]

2021-06-26 13:02

Osiągnęła wszystko, weszła na sam szczyt, ale w trakcie jej kariery nie brakowało ciężkich momentów. Joanna Jędrzejczyk czeka na kolejną walkę w UFC. Zanim jednak do niej dojdzie, fani mogą dużo lepiej poznać jej historię. HBO GO zaprezentowało nową produkcję "Niezwyciężona". To film dokumentalny na temat naszej wojowniczki. Pokazano w nim bardzo trudne chwile "JJ". Zalana łzami cierpiała w szatni, cierpiała podczas przygotowań do walki. Wszystko widać jak na tacy!

Joanna Jędrzejczyk powoli przygotowuje się do powrotu do ringu. Polka wróci do klatki po ponad rocznej przerwie. Ostatni pojedynek stoczyła w marcu 2020 z Weili Zhang. Starcie z Chinką było niezwykle brutalne, a "JJ" przypłaciła je olbrzymią opuchlizną na twarzy. Zanim jednak znowu wystąpi w oktagonie organizacji UFC, największej federacji MMA na świecie, HBO zaprezentowało premierowy film dokumentalny na temat byłej mistrzyni świata. "JJ" jest główną bohaterką produkcji pt. "Niezwyciężona". Pokazano tam nie tylko, jak znalazła się na szczycie, ale także trudne chwile.

Gwiazdor KSW wziął ślub! Nie uwierzycie, kim jest jego żona, przed laty była gwiazdą obrazoburczego show!

W programie dokumentalnym pokazano chociażby przygotowania zawodniczki i trudy zbijania wagi. Na twarzy Jędrzejczyk było widać wielkie cierpienia. Pokazano także trudną sytuację po porażce, gdy "JJ" nie wytrzymała. Była mistrzyni po prostu się rozpłakała. - Wszystko dobrze, taki jest sport - mówiła rozbita była mistrzyni organizacji UFC. Produkcję można obejrzeć w Polscena platformie HBO GO. Wypowiada się nie tylko sama zawodniczka, ale także wielu ekspertów czy trenerów.

Joanna Jędrzejczyk OSIĄGNIĘCIA

Joanna Jędrzejczyk stoczyła aż 20 zawodowych pojedynków w MMA. Dla UFC walczy od 2014 roku i po zaledwie pół roku została mistrzynią organizacji po pokonaniu Carly Esparzy. Wygrała 16 walk, przegrała cztery pojedynki. Ostatnio w marcu 2020 roku po szalonej wojnie z Weili Zhang. Sędziowie niejednomyślnie punktowali wygraną Chinki.

RÓŻAŃSKI CIĘŻKO NOKAUTUJE SZPILKĘ
Najnowsze