Joanna Jędrzejczyk ZASZOKOWANA! Ciężko uwierzyć w to, co się jej przytrafiło. ZDJĘCIA mówią wszystko

2020-12-05 12:06 kkn
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Zima coraz śmielej zagląda do Polski, o czym świadczą ostatnie niskie temperatury. Dla osób uwielbiających ciepło to prawdziwy koszmar, zwłaszcza że wyjazdy w tym roku są mocno utrudnione. Mimo tego Joannie Jędrzejczyk udało się odwiedzić rajskie miejsce. Urlop spędziła w Meksyku, gdzie spotkała... innego sportowca z Polski, co było wielkim zaskoczeniem.

Nadal nie wiadomo, kiedy Joanna Jędrzejczyk wróci na arenę UFC. Choć nie brakowało plotek, że była mistrzyni amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki może nawet zakończyć karierę, to sama przekonuje, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Patrząc na jej media społecznościowe widać, że jest w ciągłym treningu i jest gotowa do powrotu do klatki. Nie oznacza to jednak, że Jędrzejczyk nie korzysta z przerwy w walkach. Ostatnie dni postanowiła spędzić w Meksyku.

Narzeczona Szpilki ROZEBRAŁA się i pokazała STRASZNE OBRAŻENIA. Niepokojące OBRAZKI

A konkretnie wybrała się do miejscowości Tulum, która słynie z rajskich plaż. Reprezentantka Polski uraczyła swoich fanów kilkoma gorącymi zdjęciami z tych miejsc. Jednak prawdziwych hitem stała się jedna z ostatnich fotografii. Okazuje się bowiem, że nie tylko Jędrzejczyk wybrała się na urlop do Meksyku. "JJ" niespodziewanie spotkała tam również... Macieja Janowskiego.

NOWE wieści o stanie zdrowia Don Kasjo. Kiedy gwiazdor FAME MMA wróci do ringu?

Żużlowiec podobnie jak i zawodniczka mieszanych sztuk walki za miejsce relaksu obrali sobie Tulum. Nie omieszkali uwiecznić tej chwili na zdjęciach. - Cóż za spotkanie, i to na drugim krańcu świata z dala od naszej kochanej Polski. Uwielbiam Maciejka za to, jakim jest dobrym, sympatycznym i wiecznie uśmiechniętym człowiekiem, no i oczywiście za jego mistrzowską klasę zawodniczą - napisała na Instagramie. I aż ciężko uwierzyć, że tysiące kilometrów od Polski doszło do takiego spotkania...

Najnowsze