Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: KSW Łukasz Juras Jurkowski

Hall of Fame KSW

Juras nie mógł powstrzymać łez! Wielkie uhonorowanie byłego zawodnika KSW, ogromne emocje

2023-06-04 11:28

Gala XTB KSW Colosseum 2 przeszła do historii. Na PGE Narodowym wszyscy kibice byli świadkami wspaniałego widowiska, na którym odbyło się wiele emocjonujących walk. Jedną z nich było starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Oprócz pojedynków w oktagonie, Łukasz "Juras" Jurkowski został jako pierwszy wyróżniony i dołączył do "Hall of Fame" federacji KSW. Nie zabrakło łez oraz emocji.

Na PGE Narodowym odbyła się gala XTB KSW Colosseum 2. Podczas tego wydarzenia było wiele emocji, dzięki czemu kibice mogli być zadowoleni z takiego widowiska. W walce wieczoru Mamed Khalidov już trzeci raz w karierze podejmowała Scotta Askhama. 42-latek od początku starcia kontrolował to co się dzieje w oktagonie, a w trzeciej rundzie popisał się efektownym kopnięciem, dzięki czemu mógł triumfować przed końcem czasu. Nie zabrakło poruszenia na stadionie podczas pojedynku Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Były strongman mógł zakończyć starcie już w pierwszej rundzie, jednak przetrwał gorszy okres "Szpila" i w drugiej rundzie wyprowadził cios, który zakończył walkę na jego korzyść.

Juras doceniony przez KSW! Wielkie wyróżnienie byłego zawodnika sportów walki

Łukasz "Juras" Jurkowski zakończył karierę w 2011 roku, ale po sześciu latach wrócił do klatki i stoczył walkę z Rameau Thierrym Sokoudjou, wówczas komentator "Polsatu Sport" wygrał. Od tamtego czasu wchodził do klatki z Martinem Zawadą, Stjepanem Bekavacem oraz Mariuszem Pudzianowskim. Jurkowski słynie także z komentowania sportów walki, a podczas gali XTB KSW Colosseum 2 został wyróżniony przez federację i trafił, jako pierwszy w historii do "Hall of Fame". Nie zabrakło łez oraz wielu emocji towarzyszących "Jurasowi", który wszedł do oktagonu odebrać pierścień przy piosence Czesława Niemena "Sen o Warszawie". Tak skomentował to wydarzenie sam bohater w mediach społecznościowych. - To był niesamowity wieczór dla mnie. Najpiękniejsze podsumowanie 25 lat w sportach walki jakie mogłem sobie wymarzyć. Dziękuje za każde dobre słowo jakie dostałem od Was. Jesteście najlepsi - napisał były zawodnik KSW.

Sonda
Jesteś fanem KSW?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze