Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Ostre zdjęcie!

Kamila Wybrańczyk bez stanika. Ukochana Artura Szpilki zasłoniła piersi wyłącznie kwiatami, zdjęcie pali jak słońce

2022-08-09 14:49

Kamila Wybrańczyk postanowiła pokazać wyjątkowo mocne zdjęcie na swoich mediach społecznościowych. Gwiazda freak-fightu oraz ukochana Artura Szpilki pokazała wyjątkowo gorące zdjęcie na swoich mediach społecznościowych, na których to wystąpiła bez stanika. Fotografia sportsmenki, przykrytej wyłącznie kwiatami, wzbudziła wielkie emocje. To zdjęcie potrafi rozpalić bardziej niż słońce!

Kamila Wybrańczyk postanowiła pokazać wyjątkowo gorące zdjęcie na swoich mediach społecznościowych. Ukochana Artura Szpilki, która już niebawem po raz kolejny pojawi się w walkach freak-fight zapozowała z kwiatami, które przykryły jej piersi. Fani są w szoku, bo już dawno tak gorących zdjęć ze strony wybranki serca polskiego boksera nie widzieli!

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.

Kamila Wybrańczyk uwielbia pokazywać swoje ciało. Fani są zachwyceni

Odważne zdjęcia w wykonaniu Kamili Wybrańczyk nie są nowością dla jej fanów. Gwiazda już wielokrotnie rozpalała zmysły swoich miłośników i tym razem zrobiła podobnie, pokazując swoje wysportowane ciało w wyjątkowo gorącej sesji. Ukochana Artura Szpilki wystąpiła zupełnie bez stanika, a jedyne co ją zasłaniało, to kwiaty. Fotografie praktycznie z miejsca stały się hitem internetu i pokazują, że sportsmenka ma naprawdę wielu miłośników, którzy mogą wyłącznie żałować, że nie pojawi się ona na nadchodzącej gali High League. O ile na występy Wybrańczyk w klatce trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, o tyle niewykluczone, że gwiazda do tego momentu nas jeszcze nie raz zaskoczy.

Kamila Wybrańczyk z pięknym przekazem do fanów. Jej słowa powinien zapamiętać każdy

- Jesteś tym co myślisz. Skupiaj się na pozytywnych aspektach życia, ponieważ energia naszych myśli powoduje, że nasze słowa mają moc tworzenia nowej rzeczywistości i ja w to mocno wierze - napisała Kamila Wybrańczyk pod gorącą sesją na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze