Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

niecodzienne zdarzenie

Kamila Wybrańczyk miała nie lada kłopot. Do wszystkiego doszło, gdy prowadziła samochód, miała dużo szczęścia

2022-10-04 12:41

Już całkiem sporo czasu minęło od ostatniej walki Kamili Wybrańczyk w MMA. Narzeczona Artura Szpilki wciąż jest jednak aktywna w mediach społecznościowych, gdzie jak zwykle dzieli się z fanami różnymi informacjami ze swojego życia. Tym razem Wybrańczyk postanowiła podzielić się z fanami bardzo nieprzyjemną historią, jaka spotkała ją całkiem niedawno podczas jazdy samochodem.

Kamila Wybrańczyk raczej nie może nazwać swojej przygody z mieszanymi sztukami walki udaną – na tę chwilę narzeczona Artura Szpilki ma na koncie jedno zwycięstwo i aż trzy porażki, choć należy podkreślić, że mierzyła się z bardzo wymagającymi rywalkami. Były to kolejno Marta Linkiewicz, jedna z najlepszych zawodniczek w świecie freak-fightów, Anna Andrzejewska i Ewa Brodnicka, była mistrzyni świata w boksie. Od ostatniej walki minęły już 4 miesiące i nie wiadomo, kiedy wystąpi ona ponownie, ale dla Wybrańczyk MMA to tylko dodatek – na co dzień ma ona sporo zajęć, czego można dowiedzieć się śledząc jej profile w mediach społecznościowych. Teraz podzieliła się tam jednak też bardzo nieprzyjemną historią, która mogła skończyć się bardzo źle.

Kamila Wybrańczyk odkryła niesamowity trik, który pomoże każdej kobiecie! Chwila moment i buty jak nowe, ten przedmiot niemal każdy ma w domu

Kamila Wybrańczyk miała problem na drodze

Narzeczona Artura Szpilki postanowiła podzielić się z fanami nagraniem z samochodu. W trakcie jazdy okazało się, że jedna z opon w jej samochodzie jest uszkodzona. Udało się jej bezpiecznie zjechać z drogi, ale może ona mówić o sporym szczęściu – przy dużej prędkości nagły spadek ciśnienia w oponie może doprowadzić do utraty kontroli nad pojazdem. – To sobie poczekam trochę. Czekam na pomoc, opona mi j**ła. Odpalam Netflixa, co się będę nudzić, przynajmniej dokończę oglądać serial. Jak nie urok to sr***ka – relacjonowała zrezygnowana.

Norman Parke bez ogródek o walce Don Kasjo - Popek! Wytypował faworyta, zwrócił uwagę na jeden szczegół

Nieco później, gdy pomoc już dotarła, Kamila Wybrańczyk dodała, że musiała sporo czekać, aż w końcu okazało się, że opony nie da się już naprawić. – Opona do wymiany – pękła – napisała w relacji na Instagramie Kamila Wybrańczyk.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram / Kamila Wybrańczyk Kamila Wybrańczyk
Dawid Ozdoba nie żyje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze