Prime Show MMA 4: Don Kasjo - Popek

i

Autor: YouTube/PRIME SHOW MMA Prime Show MMA 4: Don Kasjo - Popek

Parke jasno stawia sprawę

Norman Parke bez ogródek o walce Don Kasjo - Popek! Wytypował faworyta, zwrócił uwagę na jeden szczegół

2022-10-04 11:33

Fani freak-fightów dostaną niedługo bardzo ciekawe zestawienie! Oficjalnie poinformowano, że na gali Prime Show MMA 4 odbędzie się walka Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Norman Parke, były zawodnik UFC i KSW, który walczył z oboma zawodnikami, ma już faworyta tego starcia. Uważa też, że walka powinna odbyć się na innych zasadach, niż zostało to zaplanowane.

Świat freak-fightów wciąż rozwija się w Polsce i na razie nie zapowiada się na większy kryzys. Federacje prześcigają się w wymyślaniu kolejnych nietypowych zestawień i formuł walki. Na gali Prime Show MMA 3 mogliśmy zobaczyć choćby pierwszą w Polsce walkę w... budce telefonicznej. Wcześniej ogłoszono, że twarz tej federacji, Kasjusz Życiński, zmierzy się w walce bokserskiej ze słynnym raperem Popkiem. Informację o tym pojedynku postanowił skomentować doświadczony Norman Parke – w przeszłości zawodnik UFC oraz KSW, który teraz walczy w różnych polskich organizacjach freak-fightowych. Irlandczyk z północy w przeszłości pokonał zarówno Don Kasjo, jak i Popka. Teraz przedstawia swojego faworyta tej walki.

Szokujące wyznanie Don Kasjo. Walka z Popkiem skłoniła go do refleksji, ujawnił prawdę o swoim życiu

Norman Parke wskazuje na faworyta walki Don Kasjo – Popek. Chciałby zmiany formuły

Prime Show MMA ogłosiło, że walka Don Kasjo – Popek odbędzie się w formule bokserskiej. W niej większe doświadczenie ma Życiński i pewnie ma to być ułatwienie ze względu na dużą różnicę w warunkach fizycznych zawodników, gdzie przewagę ma z kolei Popek. Norman Parke uważa jednak, że to wciąż nie jest do końca sprawiedliwe. Jego zdaniem, Don Kasjo jest na tyle doświadczony, że bez problemu (i to przed czasem!) pokona Popka w boksie. Jego zdaniem, aby walka była bardziej wyrównana, jedna z rund powinna odbyć się w formule MMA, w której z pewnością lepszy byłby raper.

Potężna walka Don Kasjo - Popek oficjalnie ogłoszona! Prime Show MMA 4 już wkrótce, raper wraca do klatki

W boksie wygra Don Kasjo, w MMA wygra Popek. Powinny być 3 rundy w boksie i jedna w MMA. Myślę, że Don Kasjo wygra przed czasem, jest zbyt doświadczony w boksie. - napisał Norman Parke w komentarzu pod postem na Instagramie ogłaszającym tę walkę.

Norman Parke komentuje walkę Don Kasjo vs Popek

i

Autor: Instagram / primemma.pl Norman Parke komentuje walkę Don Kasjo vs Popek
Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?
Daniel Rutkowski dosadnie po wygranej na PRIME 3: W KSW starałbym się BARDZIEJ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze