Prime Show MMA 4: Don Kasjo - Popek

i

Autor: YouTube/PRIME SHOW MMA Prime Show MMA 4: Don Kasjo - Popek

Prawdziwy hit!

Potężna walka Don Kasjo - Popek oficjalnie ogłoszona! Prime Show MMA 4 już wkrótce, raper wraca do klatki

2022-09-28 8:31

Tego nie spodziewał się nikt! Podczas ostatniej konferencji przed sobotnią galą Prime Show MMA 3 federacja postanowiła odkryć karty co do kolejnego wydarzenia. Okazało się, że w walce wieczoru PRIME 4 dojdzie do hitu Don Kasjo - Popek! Raper wraca do klatki po kontuzji na FAME MMA, a w klatce szykują się ogromne emocje.

Potężna walka Don Kasjo - Popek oficjalnie ogłoszona! Prime Show MMA 4 już wkrótce

Wtorkowy wieczór fani freak fightów spędzili na oglądaniu ostatniej konferencji przed PRIME SHOW MMA 3. Już w sobotę, 1 października, czołowe gwiazdy polskiego internetu wejdą do oktagonu w Radomiu. Podczas konferencji panował prawdziwy chaos, raz po raz dochodziło do spięć pomiędzy zawodnikami. Nie brakowało rękoczynów, a nad sytuacją starał się jakkolwiek panować Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Włodarz PRIME skupia się na razie na roli prowadzącego, gdyż niedawno przeszedł operację łokci, jednak wiadomo już, że wkrótce powróci do klatki. Oficjalnie ogłoszono, że podczas kolejnej gali - PRIME SHOW MMA 4 - zmierzy się w main evencie z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem! 

Popek wraca do klatki. Hitowa walka z Don Kasjo na PRIME 4

Raper również wróci do oktagonu po kontuzji. Ostatni raz stoczył walkę podczas FAME MMA 13, gdy mierzył się z Normanem Parke'em. Wówczas już w pierwszej rundzie doznał kontuzji ręki po jednym z ciosów i musiał przerwać pojedynek. Od tamtej pory pojawiał się na kilku wydarzeniach, ale głównie w roli gościa. Spekulowano m.in. o potencjalnej walce "Popka" z Tomaszem Adamkiem, jednak przyszłość "Króla Albanii" została wyjaśniona.

Walka "Don Kasjo" -"Popek" będzie main eventem PRIME SHOW MMA 4. Zawodnicy zmierzą się na zasadach boksu, a federacja nie ujawniła jeszcze miejsca i daty gali. Być może więcej szczegółów zostanie przekazanych już podczas sobotniej gali PRIME 3. W Radomiu również dojdzie do walki bokserskiej, w której zmierzy się zawodnik KSW - Daniel Rutkowski. Jego rywalem będzie Piotr Pająk.

Po PRIME 2 mówiło się sporo o walce Don Kasjo z Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim:

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?
Kulisy Prime Show MMA 2. Byliśmy w oktagonie pełnym krwi!
Najnowsze