Kamila Wybrańczyk podzieliła się dobrą nowiną! Narzeczona Artura Szpilki ogłosiła to tuż po walce

Kamila Wybrańczyk otwiera kolejny biznes
Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk otwiera kolejny biznes

Kamila Wybrańczyk raz po raz udowadnia, że żadnej pracy się nie boi i chętnie podejmuje się kolejnych wyzwań. Narzeczona Artura Szpilki na co dzień zajmuje się sprzedażą kosmetyków, a ostatnio stawiała swoje pierwsze kroki w oktagonie, walcząc na FAME MMA z Zusje, a następnie z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski kobiet. Kamila Wybrańczyk się jednak nie zatrzymuje i szuka kolejnego wyzwania w życiu. Teraz "Kamiszka" pochwaliła się dobrą nowiną i poinformowała, że otwiera kolejny biznes.

Kamila Wybrańczyk jeszcze do niedawna mogła być znana części osób przede wszystkim jako partnerka Artura Szpilki, jednak w ostatnim czasie "Kamiszka" udowadnia, że ma zamiaru jechać na renomie i rozpoznawalności męża i sama jest w stanie o siebie zadbać. Narzeczona pięściarza spróbowała swoich sił w sportach walki, dwukrotnie już wchodząc do klatki FAME MMA, najpierw mierząc się z Zusje, a później Martą Linkiewicz o pas mistrzowski dywizji kobiet. Oprócz tego, na co dzień Kamila Wybrańczyk zajmuje się prowadzeniem firmy sprzedającej kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem, jednak na tym "Kamiszka" nie ma zamiaru się zatrzymywać i na swoim Instagramie poinformowała, że niebawem ruszy jej kolejna firma. Zobaczcie co to za projekt zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Wybrańczyk otwiera kolejny biznes

Podczas Face 2 Face z Martą Linkiewicz przed swoją walką na FAME MMA 10, Kamila Wybrańczyk zdradziła fanom, że o ile jej rodzice nie mogli narzekać na brak pieniędzy, to ona została nauczona w domu ciężkiej pracy, co przynosi efekty w dojrzałym życiu narzeczonej pięściarza. "Kamiszka" próbowała swoich sił również w branży muzycznej, a teraz postanowiła otworzyć kolejną firmę licząc, że to zajęcie również jej się opłaci. 

Arkadiusz Tańcula wyjaśnił, co stało się podczas walki z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10. Miał podawany tlen, potrzebne były nosze

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze