Karolina Owczarz pokazała twarz po KSW 73

i

Autor: Instagram / Karolina Owczarz Karolina Owczarz pokazała twarz po KSW 73

Drastyczne zdjęcie

Karolina Owczarz pokazała twarz po walce na KSW 73. Ten widok może przerazić, w pełni się poświęciła

2022-08-23 8:51

Karolina Owczarz bez wątpienia była jedną z bohaterek sobotniej gali KSW 73. 29-latka nie była faworytką starcia z Natalią Baczyńską, ale okazała się lepsza na pełnym dystansie. Zwycięstwo okupiła jednak sporymi obrażeniami, które pokazała dopiero po kilkudziesięciu godzinach. Gdy ochłonęła, postanowiła podziękować fanom i przy okazji pokazała obitą twarz po walce na KSW 73. Ten widok ślicznej zawodniczki może przerazić!

Dla Owczarz występ na KSW 73 był powrotem do oktagonu po 10 miesiącach przerwy. Wówczas była pięściarka została brutalnie obita przez Sylwię Juśkiewicz. Jej twarz po walce wyglądała drastycznie, ale łodzianka wróciła silniejsza. W wyjątkowym dla siebie miejscu - na Torwarze debiutowała w boksie - odniosła piąte zwycięstwo w profesjonalnej karierze MMA. Początek starcia z Baczyńską był niezwykle trudny, bowiem faworytka zdominowała "Owcę" w pierwszej rundzie. W kolejnych starciach była dziennikarka Polsatu Sport wykazała się sporym hartem ducha i przejęła inicjatywę. To pozwoliło jej na wielkie zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów, jednak walka na pełnym dystansie kosztowała ją mnóstwo wysiłku. Widać to m.in. po obrażeniach, jakie poniosła wieczorem 20 sierpnia w Warszawie.

Tomasz Sarara nie wytrzymał po KSW 73! Wielkie wzruszenie po niespodziance od kibiców. Zakulisowe wideo

Mateusz GAMROT przed UFC 280: ELIMINATOR z Dariushem? Mówi się...

Karolina Owczarz pokazała twarz po walce na KSW 73. Ten widok może przerazić

Sama zawodniczka potrzebowała trochę czasu na ochłonięcie po ważnej wygranej. Po walce świętowała udany powrót po bolesnej porażce na KSW 64 i dopiero w poniedziałek podziękowała wszystkim kibicom. Owczarz doskonale odnajduje się w mediach społecznościowych i dba o kontakt z fanami. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 100 tysięcy użytkowników, którzy cenią nie tylko jej umiejętności sportowe, lecz także niezwykłą urodę. Jednak po sobotniej walce mogli się przerazić, gdyż twarz 29-latki nie była w najlepszym stanie.

Mateusz Gamrot nie ukrywa tego! Chodzi o walkę o pas. Przywołuje konkretne nazwisko

Karolina Owczarz zachwyca nie tylko w klatce!

"Dzień dobry! Daliście czadu w ten weekend! Mam najfajniejszych kibiców na świecie" - napisała gwiazda KSW pod selfie, na którym doskonale widać obrażenia po trudnej walce z Baczyńską. To nie umknęło uwadze jej fanów, którzy w komentarzach zwrócili uwagę na liczne zadrapania i otarcia. "Ło matko, ale i tak piękna", "Co tyle tych malinek", "Obita i piękna" - to kilka z licznych komentarzy internautów. Mimo to, Owczarz była ewidentnie zadowolona ze zwycięstwa, a kibice chętnie jej gratulowali.

Poniżej zdjęcie obitej Karoliny Owczarz:

Sonda
Podoba Ci się Karolina Owczarz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze