Karolina Owczarz, KSW 64

i

Autor: INSTAGRAM Karolina Owczarz, KSW 64

Karolina Owczarz pokazała zdjęcie zmasakrowanej twarzy po KSW 64. Ten widok mrozi krew w żyłach

2021-10-25 10:33

Karolina Owczarz (4-2) była jedną z gwiazd sobotniej gali KSW 64. 28-latka stoczyła podczas niej jedyną kobiecą walkę, a jej rywalką była Sylwia Juśkiewicz (10-6). Bardziej doświadczona w MMA zawodniczka okazała się jednogłośną zwyciężczynią, co było widać między innymi po obrażeniach na twarzy tuż po walce. Mimo poważnych śladów masakry, Owczarz wytrzymała cały dystans i uległa rywalce dopiero po decyzji sędziów. Przegrana sobotniej walki pokazała, jak wygląda po kilkunastu godzinach od starcia. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Pojedynek Owczarz – Juśkiewicz dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Zawodniczki zdecydowanie się nie oszczędzały, a w oktagonie raz po razie leciały potężne ciosy. Starcie zdominowała młodsza o rok „Mała”, która  miała stoczyła wcześniej 15 walk w MMA. 28-letnia „Owca” ma za sobą karierę bokserską, w której w latach 2011-2012 wygrała cztery zawodowe walki. W tej dyscyplinie była wielokrotną medalistką mistrzowskich imprez, w tym m.in. mistrzynią Polski w 2011 r. Jednak już dwa lata po tym sukcesie zawodniczka zawiesiła swoją pięściarską karierę i została dziennikarką Polsatu Sport. W telewizji zajmowała się przede wszystkim sportami walki, a w 2018 r. zaczęła walczyć w KSW. Zadebiutowała podczas gali KSW 42, gdy pokonała w 1. rundzie inną dziennikarkę – Paulinę Raszewską. Przed sobotnim starciem z Juśkiewicz, Owczarz miała w MMA bilans 4-1, jednak bardziej doświadczona rywalka okazała się zbyt silna. Była bokserka przyjęła wiele mocnych uderzeń, które odcisnęły swoje piętno na jej wyglądzie. Fani „Owcy” martwili się o jej zdrowie, więc ta przekazała im najświeższe informacje na temat swojego stanu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Brutalna walka na KSW 64! Nie miał litości dla rywala, twarz cała we krwi [WIDEO]

Karolina Owczarz zachwyca nie tylko w oktagonie, ale także poza nim. Poza umiejętnościami przyciąga kibiców również wyglądem!

Całkowicie rozbita twarz

Już podczas ogłaszania decyzji sędziów było widać, iż Owczarz jest całkowicie rozbita. Takie obrażenia wymagają czasu, by się zagoić, a pobudka następnego dnia rano, po przyjęciu tylu ciosów, z pewnością nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. 28-latka po raz pierwszy przeżyła w oktagonie takie piekło, a jej selfie ze zmasakrowaną twarzą zrobiło w internecie prawdziwą furorę.

Mariusz Pudzianowski szczerze o końcu kariery w KSW. Wymowna odpowiedź po wygranej

„Owca” udostępniła swoje zdjęcie po walce z Juśkiewicz na Instagramie. Kobieta bardzo dba o swoje media społecznościowe, a jej profil śledzi ponad 90 tysięcy użytkowników. Owczarz zachwyca swoich obserwujących wieloma zdjęciami podkreślającymi jej sylwetkę i piękno, ale tym razem pokazała się z innej strony. Po ostatnim pojedynku lewa strona jej twarzy jest potężnie rozbita. Zawodniczka ma całkowicie podbite, posiniaczone i zamknięte oko, a siniaki widać na całym jej obliczu. Mimo to, uspokoiła ona fanów, którym także podziękowała. Zachowała duży optymizm i uśmiech, co wcale nie jest oczywiste po tak bolesnej porażce.

- No cóż, miewałam znacznie przyjemniejsze poranki w życiu. Ze zdrowiem wszystko dobrze. Nie ma słów, żeby opisać, jak bardzo jesteście wspaniali. Dziękuję za ogrom pozytywnych wiadomości i wsparcia – podpisała zdjęcie 28-latka.

Sonda
Co wolisz: boks czy MMA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze