FAME MMA znowu poza Polską?! Szef federacji UJAWNIŁ szczegóły walki Don Kasjo [TYLKO U NAS]

2021-03-01 0:58 ŁOLI
Kasjusz Don Kasjo Życiński
Autor: Tomasz Radzik Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Kolejna gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę 6 marca poszczególni zawodnicy zmierzą się ze sobą w oktagonie podczas dziewiątek odsłony freak-fightowej gali, jednak emocje fanów sportów walki już rozbudza kolejna gala FAME MMA10, która zaplanowana jest na 17 kwietnia. To właśnie podczas niej ponownie w klatce pojawi się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Jego rywalem będzie Norman Parke, mający w swoim CV występy w UFC i KSW. Jak się okazuje, to starcie nie odbędzie się na terytorium Polski.

Kolejne gale federacji FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością wśród kibiców sportów walki, przede wszystkim przez zawodników, jakich udaje się pozyskać freak-fightowej federacji. Każde wydarzenie przepełnione jest wielkimi nazwiskami i nie inaczej jest w przypadku dwóch najbliższych gal. Już w niedzielę 6 marca w oktagonie podczas FAME MMA spotkają się przede wszystkim Paweł "Popek" Mikołajuw, Patryk "Kizo" Woziński, Sylwester Wardęga, Kacper Blonsky, Jakub "Kubańczyk" Flas, Marcin Malczyński, Zusje i Kamila Wybrańczyk. O ile do gala FAME MMA 9 jeszcze się nie odbyła, to kibice freak-fighotwej federacji z niecierpliwością mogą wyczekiwać gali FAME MMA 10. Wszystko za sprawą ogłoszonej walki Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parke. Jak się jednak okazuje, to stracie nie odbędzie się na terenie Polski. 

CZYTAJ TAKŻE: FORTUNA stawką walki Norman Parke - Don Kasjo na FAME MMA 10! Powalczą nie tylko o pas

Szczegóły starcia "Don Kasjo", czyli jednej z największych gwiazd federacji ujawnił po drugiej konferencji prasowej przed FAME MMA 9 Krzysztof Rozpara, szef freak-fightowej federacji w rozmowie z "Super Expressem". Jeden z włodarzy zapewnił, że to starcie nie odbędzie się w Polsce. 

Zobacz także: Tyle Marcin Najman płaci na swoich galach

- Cieszę się, że udało nam się dojść do porozumienia z Normanem i jego menadżerem. Ta walka nie może się odbyć na terytorium Polski, ze względu na zobowiązania kontraktowe Normana. Starcie to odbędzie się poza krajem, aby z tymi ograniczeniami być w zgodzie - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Rozpara. Wszystko wskazuje więc na to, że gala FAME MMA 10 odbędzie się poza Polską. Na oficjalne informacje na ten temat musimy jeszcze poczekać, jednak pewne jest już, że "Don Kasjo" i Norman Parke nie zawalczą w Polsce 17 kwietnia. - Nie będę jeszcze ujawniał jak to się odbędzie. Jak tylko będę miał potwierdzenie, to będziemy to ogłaszać. Zobaczcie całą wypowiedź szefa FAME MMA w naszym materiale wideo!

Sprawdź: Piotr Żyła za żadne skarby nie chciał wyjawić TEJ INFORMACJI. Bał się POWAŻNYCH konsekwencji

Podczas swojej ostatniej walki Życiński zmierzył się z Marcinem Najmanem podczas FAME MMA 8. Już wtedy zapowiadał, że w kolejnej walce chce się zmierzyć z kimś, kto walczył w UFC. Fani i media szybko połączyli go z Normanem Parke, ponieważ obaj zawodnicy nie darzą się sympatią. Oprócz pasa króla, na szali w walce Kasjusza z Parke znajdzie się również sztabka złota.

Nie przegap: Dziewczyna Piotra Żyły już tego nie ukrywa! Wymowne ZDJĘCIE, posypały się gratulacje

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze