Piotr Żyła za żadne skarby nie chciał wyjawić TEJ INFORMACJI. Bał się POWAŻNYCH konsekwencji

2021-02-28 19:19 kkn
Piotr Żyła mistrzem świata
Autor: AP Piotr Żyła mistrzem świata

Niewiele czasu na odpoczynek po życiowym sukcesie miał Piotr Żyła. Świeżo upieczony mistrz świata zaledwie kilkanaście godzin po wielkim triumfie ponownie musiał pojawić się na skoczni, gdzie w konkursie mieszanym walczył o jak najlepsze miejsce dla biało-czerwonych. Niedzielny występ nie był już w jego wykonaniu tak udany. W dodatku Żyła przed kamerami nie chciał zdradzić jednej z informacji.

Sobota była niesamowicie udanym dniem dla polskich skoków podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Wszystko za sprawą Piotra Żyły, który nieoczekiwanie wywalczył złoty medal. Skoczek z Wisły nie był stawiany w gronie faworytów do podium, a mimo tego zaprezentował się najlepiej z Polaków i spełnił marzenie. Dzięki dobremu występowi w sobotę, Michal Doleżal postanowił, że Żyła weźmie udział również w niedzielnym konkursie drużyn mieszanych.

Dziewczyna Piotra Żyły już tego nie ukrywa! Wymowne ZDJĘCIE, posypały się gratulacje

Żyła mistrzem świata!

Polacy w zawodach spisali się poprawnie i zajęli szóste miejsce, co jest obecnie szczytem ich możliwości. Po Żyle widać było jednak pewnego rodzaju zmęczenie, bo nie skakał tak daleko jak w sobotę. W dodatku zdradził, że w pewnej kwestii przesadził w skoku, ale nie zamierzał zdradzać, o co konkretnie chodzi. - Przesadziłem trochę, no tak się nie powinno, no nie dzisiaj tak się powinno skakać - powiedział Piotr Żyła na antenie Eurosportu.

Justyna Żyła skomentowała sukces Piotra! Wylewa się wielki ŻAL, jest mowa o PROWOKACJI

- Tak se myślę, że tak... Nie, nie powiem, bo trener mnie okrzyczy, nie będę mówił, nie. To była niedobra idea, o - zdradził tajemniczo bojąc się konsekwencji od Michala Doleżala. Skoczek opowiedział również, że czasu na świętowanie w sobotę nie było dużo, bo po zawodach miał mnóstwo obowiązków, co zabrało mu sporo wolnego czasu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze