Dziewczyna Piotra Żyły już tego nie ukrywa! Wymowne ZDJĘCIE, posypały się gratulacje

2021-02-28 13:21 kkn
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Sobotni wieczór był niebywale radosny dla wszystkich osób, które na co dzień interesują się skokami narciarskimi. Piotr Żyła na skoczni normalnej podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie wywalczył swój pierwszy złoty medal! Sam skoczek szalał tuż po konkursie, a radość udzieliła się również partnerce Żyły, Marcelinie Ziętek. Aktorka na Instagramie opublikowała wymowne zdjęcie.

Piotr Żyła w poprzednich latach udowadniał, że na najważniejsze imprezy w sezonie potrafi przygotować wyśmienitą formę i jest w stanie powalczyć o podium. Jednak przed sobotnim konkursem mistrzostw świata na skoczni normalnej niewielu typowało skoczka z Wisły do zajęcia czołowych lokat. Nigdy wcześniej Żyła nie osiągał na takich obiektach wybitnych wyników, a w dodatku w ostatnich zawodach nie skakał zbyt dobrze. Jednak po raz kolejny potwierdził, że w żadnym wypadku nie można go skreślać. 34-letni zawodnik w sobotnim konkursie zaprezentował się bowiem wyśmienicie. W pierwszej serii skoczył 105 metrów, a w rundzie finałowej poszybował 102,5 metra i mógł cieszyć się ze złotego medalu. Dla Żyły to historyczny sukces, bo nie dość, że nigdy nie stanął na najwyższym stopniu podium podczas takiej imprezy, to w dodatku został najstarszym mistrzem świata w historii tej dyscypliny sportu.

Justyna Żyła skomentowała sukces Piotra! Wylewa się wielki ŻAL, jest mowa o PROWOKACJI

Radość w polskiej ekipie była ogromna. Podobnie było zapewne w wielu polskich domach, bo jak wiadomo skoki narciarskie w naszym kraju cieszą się wielką popularnością. Po konkursie nie zabrakło również pytań, jak na triumf Piotra Żyły zareagowała jego partnerka. Marcelina Ziętek na Instagramie opublikowała dość wymowne filmiki, na których płakała ze szczęścia.

Tak dziewczyna Piotra Żyły zareagowała na mistrzowski skok! Nie mogła się powstrzymać

Co prawda i Ziętek i Żyła nie potwierdzili wiadomości o ich związku, które krążą już od naprawdę długiego czasu, ale nawiązania aktorki serialu "19+" w mediach społecznościowych do skoczka, są dość jednoznaczne. Nie inaczej było i ostatnim razem. Marcelina Ziętek w niedzielne popołudnie opublikowała wymowne zdjęcie na Instagramie. Nie zamierzała już ukrywać, że jest przeszczęśliwa, ale nie zdradziła z jakiego powodu, czego akurat można się domyślać. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla Piotra Żyły za wywalczenie złotego medalu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze