Tak dziewczyna Piotra Żyły zareagowała na mistrzowski skok! Nie mogła się powstrzymać

2021-02-27 18:38 md
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan/piotr_zyla_official Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

W sobotnie popołudnie wszyscy polscy kibice skoków narciarskich mogli unieść ręce w geście triumfu! Piotr Żyła wywalczył bowiem mistrzostwo świata na skoczni w Oberstdorfie. Z dumy pęka oczywiście także i dziewczyna skoczka, Marcelina Ziętek. Aktorka pokazała w mediach społecznościowych swoją reakcję na triumf ukochanego!

Co to był za konkurs, co to był za skok! Wszyscy fani znad Wisły do samego końca mogli emocjonować się tym, czy Piotr Żyła zdoła wywalczyć złoty medal na skoczni w Oberstdorfie. Ale ostatecznie skoczkowi udało się polecieć bardzo daleko, co doprowadziło go do nieprawdopodobnego sukcesu. I jesteśmy pewni, że jego postawa w niejednym polskim domu sprawiła, że popłynęły łzy szczęscia.

MŚ Oberstdorf: Piotr Żyła MISTRZEM ŚWIATA! Co za sensacja! GIGANTYCZNY sukces Polaka!

Wzruszenia nie ukrywała także dziewczyna Piotra Żyły, Marcelina Ziętek. Kobieta kibicowała ukochanemu z perspektywy telewizji, a tuż po tym, jak skoczek oddał skok zapewniający mu tytuł mistrza świata, opublikowała na Instagramie swoją reakcję na to wydarzenie. Na krótkim wideo możemy ujrzeć łzy szczęścia aktorki, jak również wymowny podpis: "Tyle szczęścia"!

Marcelina Ziętek fetuje triumf Piotra Żyły
Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek fetuje triumf Piotra Żyły

Możemy być pewni, że jak tylko Piotr Żyła wróci z Niemiec do Polski to zostanie gorąco powitany przez swoją miłość! Taki sukces, jaki skoczek odniósł w Oberstdorfie, nie zdarza się bowiem często.

Piotr Żyła dostrzegł szokujące anomalia. Niezwykła teoria
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze