Michal Doleżal ZASZOKOWAŁ WSZYSTKICH na cześć Piotra Żyły! Ale się bawią po złocie [WIDEO]

2021-02-28 9:19 md
Michal Doleżal
Autor: Tomasz Radzik Michal Doleżal

Sobota przyniosła nieprawdopodobny sukces Piotra Żyły. Polski skoczek został mistrzem świata na skoczni normalnej. Nic więc dziwnego, że szampańska atmosfera udzieliła się w Oberstdorfie całej reprezentacji "Biało-czerwonych". Idealnie podsumowuje to zachowanie Michala Doleżala, który postanowił świętować sukces swojego podopiecznego w niezwykły sposób!

Choć wszyscy mają świadomość, że Piotr Żyła to zawodnik nieobliczalny i niejednokrotnie już w swojej karierze pokazał, że w dobrym dniu jest w stanie nawiązać rywalizację z najlepszymi, to jednak chyba mało kto przypuszczał to, co wydarzyło się w sobotę w Oberstdorfie. A tam skoczek po prostu był najlepszy. Nikt nie okazał się być w stanie go pokonać i złoto mistrzostw świata powędrowało na konto reprezentanta Polski.

Stefan Horngacher bardzo mocno złapał Piotra Żyłę. Zaczął mu niemal szeptać do ucha takie rzeczy!

A tak wielki sukces oczywiście trzeba odpowiednio celebrować! Żadne większe imprezy nie wchodziły w grę, jako że w niedzielne popołudnie rozegrany zostanie konkurs mieszany i trzeba być w pełni formy. O uśmiech na twarzach kadrowiczów zadbał jednak Michal Doleżal. Szkoleniowiec chwycił gitarę i odegrał utwór, z całą pewnością na cześć Piotra Żyły, wielkiego miłośnika tego instrumentu. Trener postanowił na "Unforgiven" Metalliki.

Jak wam się podobało? Jedno jest pewne - w Michale Doleżalu z całą pewnością drzemie talent nie tylko do skoków narciarskich, ale i do gry na gitarze! Nie ma to jak uświetnienie wieczoru, w którym twój podopieczny zgarnia tytuł mistrza świata...

Tragiczna śmierć żużlowców. Samobójstwa, wypadki, zabójstwo. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze