FORTUNA stawką walki Norman Parke - Don Kasjo na FAME MMA 10! Powalczą nie tylko o pas

2021-02-28 21:40 mso
FAME MMA 10: Norman Parke - Don Kasjo
Autor: FAME MMA FAME MMA 10: Norman Parke - Don Kasjo

To się dzieje! Norman Parke zawalczy we freak-fightowej organizacji FAME MMA! Podczas jubileuszowej, dziesiątej gali pojawi się w main evencie z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Pojedynek toczyć się będzie w formule bokserskiej w wadze do 83 kilogramów. Stawką starcia ma być nie tylko pas "Króla", ale także... przedmiot warty fortunę. Zwycięzca otrzyma... kilogramową sztabkę złota!

Wielu w to nie wierzyło, ale jednak to prawda! Norman Parke, były zawodnik UFC i były czempion organizacji KSW zawalczy na gali freak-fightowej organizacji FAME MMA. Jego przeciwnikiem podczas main eventu będzie były pięściarz i celebryta znany z programu "Warsaw Shore", Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Między nimi nie brakowało złej krwi. Mocne słowa padły także podczas pierwszego spotkania na konferencji.

ZADYMA przed galą FAME MMA 9! Krycha rzucił się na Kubę Posta [WIDEO]

Obaj nie szczędzili gorzkich słów, ale najciekawsze informacje o pojedynku przekazał Michał "Boxdel" Baron. Pojedynek toczyć się będzie oczywiście na zasadach bokserskich, w kategorii do 83 kilogramów. Szef FAME MMA przyznał jednak, że dodatkową motywacją dla zawodników ma być kilogramowa złota sztabka! Poza z pewnością pokaźnymi pensjami, jeden z nich wzbogaci się o dodatkową fortunę.

Były mistrz KSW i ex-fighter UFC jest faworytem pojedynku. "Don Kasjo" i Norman Parke spotkali się twarzą w twarz podczas konferencji przed galą FAME MMA 9. Walka odbędzie się na jubileuszowej gali numer 10. Ta zaplanowana jest na 17 kwietnia!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze