Khabib Nurmagomedov mógł bić się z Floydem Mayweatherem

i

Autor: Instagram/ khabib_nurmagomedov, floydmayweather Khabib Nurmagomedov mógł bić się z Floydem Mayweatherem

Khabib Nurmagomedov odrzucił szansę na potworne bogactwo! Były gwiazdor UFC mógł bić się z Floydem Mayweatherem

2021-05-28 11:54

Pomimo tego, że Khabib Nurmagomedov po raz ostatni pojawił się w oktagonie federacji UFC w październiku ubiegłego roku, jego nazwisko wciąż wzbudza emocje w świecie sportów walki. Dana White, szef federacji już kilkukrotnie próbował nakłonić zawodnika z Dagestanu do powrotu, jednak Nurmagomedov nie ma zamiaru złamać słowa danemu mamie. Nie przekonała go nawet oferta na 100 milionów dolarów, które miał otrzymać za walkę z Floydem Mayweatherem. Rosjanin odrzucił bowiem tę propozycję.

Fani sportów walki z niemal całego świata przeżyli prawdziwy szok, gdy Khabib Nurmagomedov obwieścił, że kończy swoją sportową karierę w wieku zaledwie 32 lat. Niepokonany podczas zawodowych występach w oktagonie, wojownik z Dagestanu rozprawił się z Justinem Gaethje podczas gali UFC 254, która miała miejsce w październiku ubiegłego roku i od tamtej pory nie pojawił się w klatce. Dana White, szef UFC wielokrotnie pozmawiał z Rosjaninem na temat jego powrotu, jednak Nurmagomedov nie chce o tym słyszeć. Wszystko przez obietnicę, jaką złożył swojej matce po śmierci ojca. W kolejnych miesiącach, na jaw wychodzą jednak kolejne fakty, a fani Dagestańczyka mogą przecierać oczy ze zdumienia. Okazuje się bowiem, że Khabiba nie są w stanie przekonać żadne pieniądze. 

Khabib odrzucił propozycję za 100 mln dolarów

Agent byłego gwiazdora UFC, Ali Abdelaziz przyznał w swoim wywiadzie w programie "Hotboxin’ With Mike Tyson", że Khabib Nurmagomedov mógł zarobić aż 100 milionów dolarów. Jedynym warunkiem byłoby starcie w formule bokserskiej z Floydem Mayweatherem. Rosjanin jednak nie połasił się na taką sumę i odrzucił propozycję walki z legendą boksu. - Po tym, jak Khabib przeszedł na emeryturę, dostał propozycję walki z Floydem Mayweatherem, która warta była 100 milionów dolarów. Odmówił jednak i stwierdził, że obiecał mamie zakończenie kariery i dotrzyma słowa. Jeśli ona się zgodzi, że wrócił do walki, to zawalczy. Teraz jednak nie ma na to zgody - wyznał menadżer Nurmagomedova. 

Khabib Nurmagomedov BRUTALNIE podsumował Conora McGregora. Wskazał WAŻNY szczegół, wymowne słowa

Młoda nadzieja polskiego boksu celuje w medal na olimpiadzie | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Mateusza Gamrota stać na zdobycie pasa mistrzowskiego w UFC?
Najnowsze