Khabib Nurmagomiedow

i

Autor: East News Khabib Nurmagomiedow

Khabib Nurmagomedov BRUTALNIE podsumował Conora McGregora. Wskazał WAŻNY szczegół, wymowne słowa

2021-02-22 11:00

Pomimo tego, że Khabib Nurmagomedov przeszedł na sportową emeryturę, były gwiazdor UFC wciąż stara się być obecny chociażby w mediach, udzielając kolejnych wywiadów i komentując to, co dzieje się w świecie sportów walki. Podczas jeden ze swoich ostatnich rozmów, pochodzący z Dagestanu wojownik podsumował sytuację, w której znajduje się obecnie Conor McGregor. Mistrz UFC w wadze lekkiej nie gryzł się w język i wskazał pewien szczegół.

Khabib Nurmagomedov od lat uchodził za jedną z największych gwiazd w talii UFC. Rosjanin pochodzący z Dagestanu zapisał się złotymi zgłoskami w historii sportów walki wygrywając aż 29 pojedynków w zawodowej karierze, nie przegrywając przy tym żadnego. Wielu fanów uznało wtedy, że Nurmagomedov jest najlepszych zawodnikiem w historii, co nie spodobało się wielu innych wojownikom. Dagestańczyk był na dobrej drodze, aby zaliczyć swoje 30. zwycięstwo w karierze, jednak po pokonaniu Justina Gaethje na gali UFC 254 poinformował, że kończy karierę i więcej nie pojawi się w oktagonie. Gwiazdor sportów walki wciąż stara się być jednak aktywny chociażby w mediach, udzielając kolejnych wywiadów. W jednym z nich, podczas rozmowy z Magomedem Ismailovem podsumował sytuację, w jakiej znalazł się obenie Conor McGregor. 

CZYTAJ TAKŻE: Marta Linkiewicz przeżyła prawdziwy KOSZMAR. Ludzie grozili jej ŚMIERCIĄ, wstrząsające fakty

Irlandczyk wrócił do klatki podczas gali 257, na której ponownie zmierzył się z Dustinem Poirierem i przegrał już w drugiej rundzie. Słowa Nurmagomedova mogą mu się nie spodobać. Rosjanin wskazał bowiem pewien szczegół, który może rzucić się cieniem na kolejne występy "The Notoriousa". 

Zobacz także: Justyna Kowalczyk wyznała swój sekret

Biorąc pod uwagę przeszłość Irlandczyka i jego kolejne wygrane, dzięki którym wszedł na sam szczyt UFC, stając do walki o pas mistrzowski z Nurmagomedovem, wypowiedź Dagestańczyka może być dla niego brutalnym ciosem. - Uważam, że nie ma takiej możliwości, aby zawodnik dwukrotnie w swojej karierze był w życiowej formie i nie mówię tylko o nim. Drużyna sportowa, taka jak Real Madryt może tego dokonać, ale pojedynczy zawodnik nie. Jeden człowiek, samodzielnie, nie może dwukrotnie być w swojej najlepszej formie - skwitował Nurmagomedov. 

Sprawdź: Wyczyn Piotr Żyła wprawił w OSŁUPIENIE Marcina Gortata. To WIDEO stało się prawdziwym HITEM

Nie jest tajemnicą, że obaj panowie nie przepadają za sobą i często wbijają sobie szpile, krytykując rywala. Te słowa Rosjanina mogą jednak wyjątkowo zaboleć Irlandczyka. Jeśli znajdą one swoje potwierdzenie w rzeczywistości, McGregor będzie musiał pogodzić się z faktem, że to co najlepsze, ma już za sobą. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze