Kim jest Dawid Malczyński, zawodnik federacji FAME MMA?

2020-09-03 11:42 MSo
Dawid Malczyński
Autor: Instagram/dawid.malczynski Dawid Malczyński

FAME MMA 7: Kim jest mistrz FAME MMA, Dawid Malczyński? Czym się zajmuje? Ile ma lat? Czas na kolejną galę FAME MMA w Polsce. Siódma odsłona wydarzenia odbędzie się już w ten weekend w Łodzi. W ostatniej chwili do karty walk wskoczcył mistrz organizacji, Dawid Malczyński. Jego przeciwnikiem będzie "potężny włodarz" Wojtek Gola. To jeden z trzech największych hitów wieczoru! Kim jest Dawid Malczyński? Ile ma lat?

Dawid Malczyński - kim jest?Kolejny raz Dawid Malczyński będzie ratował kartę walk gali FAME MMA! Ostatnio w ostatniej chwili wskoczył do walki z Adrianem Polakiem na FAME MMA UK. Teraz w ostatniej chwili pojawił się w zestawieniu sobotniego wydarzenia w Łodzi. Podczas FAME MMA 7 zmierzy się z "potężnym włodarzem" Wojtkiem Golą. Starcie wskoczyło do karty walk w miejsce jednego z pojedynków wycofanych z powodu kontuzji zawodników. Dla Dawida będzie to już piąty występ dla organizacji. Wszystkie trzy poprzednie pojedynki w Polsce wygrał, a w jednym z nich zdobył mistrzowski pas federacji w wadze półśredniej. Przegrał jedynie w rewanżu w Wielkiej Brytanii z Adrianem Polakiem.

Dawid Malczyński - kim jest?Dawid Malczyński to znany w Polsce Youtuber. Razem ze swoim bratem Marcinem są prawdopodobnie najpopularniejszym rodzeństwem w sieci. W ich produkcjach nie brakuje humoru, pranków czy różnych challangów. Internauci mogą go kojarzyć z kanału jego brata, na którym jest bardzo częstym gościem lub z "Typowego dresa". Ma 23 lata i pochodzi z Wrocławia.