Kim jest Filip "Filipek" Marcinek, zawodnik FAME MMA?

2020-11-21 18:14 dko
Filip Filipek Marcinek
Autor: Instagram/filipek1995 Filip "Filipek" Marcinek

Przed nami kolejna gala FAME MMA. Już ósme wydarzenie organizowane przez tą federację ponownie przyciągnie tysiące kibiców, którzy będą mogli zobaczyć wiele emocjonujących walk. Podczas FAME MMA 8 zobaczymy kilku debiutantów, ale również zawodników, którzy mają już doświadczenie w mieszanych sztukach walki. Jednym z nich jest Filip "Filipek" Marcinek.

Trzeba sobie powiedzieć jasno, że FAME MMA przebojem wdarło się na polski rynek i włodarze organizacji robią wszystko, aby utrzymać się na topie. Kolejnym potwierdzeniem tego, że warto oglądać gale tej federacji, mogą być wydarzenia sobotniego wieczoru. Wówczas dojdzie do dziesięciu pasjonujących walk. W jednej z nich zmierzą się dwaj muzycy. Filip "Filipek" Marcinek skrzyżuje rękawice z Michałem "Sobotą” Sobolewski, który zapewne jest znany większej części publiczności.

FAME MMA 8 KARTA WALK. Kto walczy na gali FAME MMA 8? Kolejność i karta walk FAME MMA 8 21.11.2020

Kacper Blonsky: CHAMSTWO! DUBIEL MANIPULUJE LUDŹMI. FAME MMA 8

Ale niebawem i Marcinek może wypłynąć na szerokie muzyczne wody. 25-latek. Większej publice dał się poznać dzięki występom w głośnym konkursie rapowym - WBW, czyli Wielka Bitwa Warszawska. Udało mu się zająć tam trzecie miejsce, co było niewątpliwie dużym sukcesem. Na konkursie miał okazję zmierzyć się z Quebonafide, a więc gwiazdą polskiej estrady.

Blonsky OSTRO o Dubielu: Dla mnie to jest CHAMSTWO, MANIPULUJE ludźmi [TYLKO U NAS]

Mimo młodego wieku, Marcinek ma na swoim koncie już kilka płyt, a związany jest z wytwórnią właśnie Quebonafide, a więc QueQuality. Dla muzyka gala FAME MMA 8 będzie trzecim podejściem do mieszanych sztuk walki. Wcześniej Marcinek zmierzył się z Patrykiem Karasiem i Łukaszem Imiełowskim. Pierwszą walkę przegral, natomiast w drugiej okazał się górą.

Najnowsze