FAME MMA 8 KARTA WALK. Kto walczy na gali FAME MMA 8? Kolejność i karta walk FAME MMA 8 21.11.2020

2020-11-20 13:55 mso
FAME MMA 8 Karta walk
Autor: FAME MMA FAME MMA 8 Karta walk

FAME MMA 8 KARTA WALK. Kolejność i karta walk FAME MMA 8 21.11.2020. Kto walczy na gali FAME MMA 8? Już w sobotę 21 listopada to, na co wszyscy fani freakfightowej organizacji FAME MMA czekają z wielką niecierpliwością. Na ósmym wydarzeniu dojdzie do rozwiązania dwóch wielkich konfliktów. W walce wieczoru Marcin Dubiel zmierzy się z Kacprem Blonskym. Gorąco będzie także w starciu Marcina Najmana i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Obaj odgrażają się sobie! Kto wyjdzie górą z tego pełnego nienawiści pojedynku? FAME MMA 8 KOLEJNOŚĆ WALK. Karta walk gali FAME MMA 8. Walki FAME MMA 8 21.11.2020.

FAME MMA 8 KARTA WALK. Kto walczy na gali FAME MMA 8?

Karta walk FAME MMA 8 jest przepełniona hitami. Kto walczy na gali FAME MMA 8? Oj, będzie się działo w sobotę 21 listopada w Łodzi. Do ringu po raz ósmy w Polsce wejdą najpopularniejsi celebryci w kraju. Walką wieczoru będzie pasjonujące starcie dwóch YouTuberów i byłych kolegów Marcina Dubiela i Kacpra Blonskyego. W sieci pojawiły się już nagrania z ich poprzednich bijatyk. Teraz jednak do samej nienawiści i złości dodali jednak szczyptę umiejętności. To może przynieść gigantyczne emocje! Nie mniej wydarzy się także z pewnością w co-main evencie. W pojedynku bokserskim na małe rękawice zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, niepokonany w FAME MMA gwiazdor Warsaw Shore i były pięściarz Marcin "El Testosteron" Najman, który najprawdopodobniej zakończy po tym starciu karierę. Obaj jako byli bokserzy mają zmierzyć się właśnie na pięści! Boks w małych rękawicach do MMA dostarczy brutalności. "Don Kasjo" dolał oliwy do ognia oskarżając rywala o rzekomy romans po FAME MMA 5 z Moniką "Esmeraldą" Godlewską. Życiński mocno trenował do starcia. - To prawda, bo taki był warunek mojego trenera z amatorskich czasów, z Sako Gdańsk Marka Chrobaka. Zapowiedział, że będzie w moim narożniku podczas walki z Najmanem tylko pod warunkiem, że będę solidnie trenował. I tak było, pracowałem solidnie, jestem w wielkim sztosie, trener Chrobak będzie w narożniku, jego uwagi będą cenne - chwali się Kasjusz w rozmowie z Andrzejem Kostyrą z "SE".

FAME MMA 8: Walka Kwieciński vs Pająk będzie o PAS! Co to jest pas XFC?

Don Kasjo o pozwie Najmana: To KUR*** i FRAJERSTWO!

Marcin Najman także mocno pracował do tego pojedynku. Od lat nie był tak lekki, a do ringu ma wnieść 106-107 kilogramów wagi. - Ja idę na wojnę! Nie interesuje mnie wynik tej walki, on ma dostać wp****l. Tylko to się liczy, reszta jest bez znaczenia. Ma dostać po łbie za te wszystkie okropności i podłe rzeczy, które robił - zarzeka się w rozmowie z "Super Expressem". Jak odniósł się do zarzutów o rzekomy romans z Moniką "Esmeraldą" Godlewską, która w FAME MMA przegrała oba pojedynki? - Jako dziennikarze byliście po walce w mojej szatni i wiecie doskonale, że na gali i po niej byłem cały czas z małżonką i z moim teamem. Nie byliśmy na żadnym oficjalnym after-party, bo zrobiliśmy je sobie sami w hotelowym lobby. Wypiliśmy dobre whisky i poszliśmy spać. Ta świnia twierdzi, że w noc po gali działy się niestworzone historie między mną a Moniką. Wyrządza krzywdę mnie, mojej rodzinie i samej Monice. Zapłaci za to! - dodaje Najman.

KARTA WALK FAME MMA 8:

Walka wieczoru: Kacper Blonsy - Marcin Dubiel

Co-main event: Marcin „El Testosteron” Najman - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka na zasadach bokserskich w małych rękawicach

Karta główna:

  • Michał „Sobota” Sobolewski - Filip „Filipek” Marcinek
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka - Amadeusz „Ferrari” Roślik – walka na zasadach kickboxingu
  • Paweł „Tybori” Tyburski - Gabriel „Arab” Al-Sulwi
  • Piotr „Szeli” Szeliga - Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Kamila „Zusje” Smogulecka - Dagmara Szewczyk
  • Patryk „Mortalcio” Baran - Mariusz „Hejter” Słoński
  • Piotr Pająk - Alan „Alanik” Kwieciński – walka na zasadach kickboxingu o pas zawodowego mistrza Polski organizacji XFC
  • Gamou Fall - Maciej „Szewcu” Szewczyk

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. Początek wydarzenia o godzinie 19:30. Transmisja tylko w systemie PPV, który można wykupić na FAMEMMA.TV.

Najnowsze