Konferencja FAME MMA 7 O KTÓREJ GODZINIE. Gdzie oglądać konferencję FAME MMA 7 STREAM ONLINE. TRANSMISJA w INTERNECIE z konferencji FAME MMA 7 LIVE KIEDY

2020-08-02 7:39 DaO
Popek
Autor: East News Popek

Konferencja FAME MMA 7 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE. Gdzie oglądać konferencję przed FAME MMA 7 STREAM ONLINE. Konferencja FAME MMA 7 TRANSMISJA w INTERNECIE. Konferencja Fame MMA 7 DATA i GODZINA LIVE ONLINE. Kolejne wydarzenie organizowane przez federację FAME MMA 7 zbliża się wielkimi krokami. Już na początku września zobaczymy galę z numerem "7". Już teraz wiadomo, że kibice będą mogli delektować się wieloma ciekawie zapowiadającymi się pojedynkami. W niedzielę 2 sierpnia dojdzie natomiast do konferencji prasowej przed tym wydarzeniem. Konferencja FAME MMA 7 LIVE ONLINE STREAM. Konferencja FAME MMA 7 O KTÓREJ GODZINIE GDZIE OGLĄDAĆ.

Konferencja FAME MMA 7 O KTÓREJ GODZINIE. Gdzie oglądać konferencję FAME MMA 7

Już nikogo nie może dziwić, że wydarzenia organizowane przez organizację FAME MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów. Włodarze federacji robią wszystko, aby w swoje szeregi ściągać znane nazwiska, które przyciągną jeszcze większą rzeszę fanów. I trzeba przyznać, że te starania idą im całkiem nieźle. Jak poinformował "Super Express" w piątek hitowym starciem na najbliższej gali FAME MMA 7 będzie starcie dwóch popularnych celebrytów. Popek, który ma już za sobą kilka walk w MMA, zmierzy się z debiutantem, Stiflerem. - Wiadomo, że się boję. Popek to Popek-Monster. Raz mi się śnił i był to przyjemny sen. Pogadaliśmy, naprawdę fajny gościu - powiedział znany z programu "Warsaw Shore" Stifler. Nie będzie to jednak jedyny pojedynek, który budzi dość spore emocje.

Konferencja FAME MMA 7 STREAM ONLINE. TRANSMISJA w INTERNECIE

Bo już teraz wiadomo, że kolejną swoją walkę la tej federacji stoczy Marcin Najman. Doświadczony zawodników sportów walki niedawno ogłaszał, że do klatki już nie zamierza wejść, ale najbliższe starcie ma być jego ostatnim. Czy tak faktycznie będzie, na pewno przekonamy się po gali, która będzie miała miejsce 5 września. Oprócz niego zobaczymy jeszcze m.in. Adriana Polaka, Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórkę, czy Kamila Hassana.

Konferencja FAME MMA 7 odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 18:00. STREAM ONLINE LIVE z tego wydarzenia dostępny będzie na kanale organizacji w serwisie YouTube. Można również nabywać bilety na konferencję, aby całe show zobaczyć z bliska. Kosztują one 30 zł. Jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety, a każdy bilet musi być imienny. Podczas wydarzenia obowiązują zasady: sprawdzania temperatury, noszenie maseczki, dezynfekcja dłoni, zachowanie dystansu społecznego.

Najnowsze