Kontrowersyjny YouTuber "Kruszwil" wystąpi na FAME MMA 6! Kto będzie jego rywalem?

2020-01-10 17:09 MSo
FAME MMA 5
Autor: Mikołaj Hrycyna/Camin.pl FAME MMA 5

Jest jednym z najbardziej znanych, a zarazem kontrowersyjnych YouTuberów w Polsce. Marek "Kruszwil" Kruszel opublikował na swoim kanale na YouTube film, z którego dowiadujemy się, że zawalczy na gali FAME MMA 6, która pod koniec marca 2020 roku odbędzie się w Częstochowie. Kto będzie jego rywalem?

Wielkimi krokami zbliża się szósta gala organizacji FAME MMA. Do ringu na jej wydarzeniach wychodzą celebryci, raperzy, influencerzy czy gwiazdy kojarzone z YouTube'a. Na najbliższej gali, która odbędzie się w ostatni weekend marca tego roku w Częstochowie pojawi się kontrowersyjny twórca internetowy "Kruszwil".

Walką wieczoru ma być pojedynek Marcina "El Testosterona" Najmana z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Wyzwanie rzucone przez drugiego z nich padło podczas gali FAME MMA 5 w Ergo Arenie i zostało przyjęte! Kolejną postacią, która pojawi się w Częstochowie będzie "Kruszwil", o czym ten poinformował w długim materiale na swoim kanale.

W filmie opublikowanym na YouTube pokazano moment podpisania kontraktu. Padła nawet nazwa jego potencjalnego rywala, ale... została wypikana. Nazwisko przeciwnika Marka Kruszela powinno paść w najbliższym czasie. Fani oczywiście już spekulują na ten temat!

Zdaniem kibiców, którzy próbowali interpretować wypowiedzi z nagrania, może być to "Kamerzysta". Wśród innych YouTuberów wymieniany jest "Czuux" czy "TheNitroZyniak". Marek "Kruszwil" Kruszel wygrał swój pierwszy pojedynek na gali FAME MMA przez techniczny nokaut z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim.

Najnowsze