Krystian Pudzianowski z Zenkiem Martyniukiem! "Jest Zenek, jest impreza" [ZDJĘCIE]

2020-07-02 16:38 MC
Krystian Pudzianowski
Autor: instagram/pudzianowski_krystian Krystian Pudzianowski

Krystian Pudzianowski, który od pewnego czasu próbuje swoich sił w MMA, to przede wszystkim muzyk zajmujący się disco polo. Ostatnio na swojej drodze spotkał prawdziwą legendę tego gatunku, czyli Zenka Martyniuka! W tej sytuacji nie mogło obyć się bez wspólnego zdjęcia.

Krystian Pudzianowski to wokalista zespołu Pudzian Band. Chociaż nie może narzekać na brak popularności, to jednak daleko mu do Zenka Martyniuka. Autor takich przebojów, jak "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Życie to są chwile", to absolutny numer jeden w disco polo. Nic dziwnego, że często jest proszony o wspólne zdjęcie przez fanów. Jak widać, także przez kolegów po fachu. "Jest Zenek, jest impreza. Miłego dnia. Gdzieś tam w trasie" - podpisał zdjęcie.

Znany trener BEZLITOŚNIE o Pudzianowskim! Nazwał go "POMIDOREM" i zdradził, czemu go nie szanuje

Dramat Pudzianowskiego. Po walce trafił do KARETKI. FEN 28

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Pudzian" w czerwcu stoczył swoją drugą walkę w MMA, tym razem pod szyldem organizacji Fight Exclusive Night. Na FEN 28 niespodziewanie przegrał z byłym hokeistą Piotrem Szeligą. W debiucie, który miał miejsce w czerwcu 2019 roku, młodszy brak Mariusza Pudzianowskiego pokonał Radosława Słodkiewicza.

Najnowsze