Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

cóż za złośliwość!

Krzysztof Radzikowski otrzymał niespodziewany cios. Udostępnił zdjęcie z piękną ukochaną i wystarczyło, okropna zawiść

2022-12-04 15:17

Krzysztof Radzikowski w ostatnim czasie często pokazuje się w towarzystwie Mameda Khalidova, który przygotowuje się do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Fani chętnie zobaczyliby i samego „Radzika” w klatce, ale póki co na to się nie zanosi. Niedawno Radzikowski udostępnił na swoim Instagramie jednak zdjęcie nie z treningów, a z wyjścia na imprezę razem ze swoją ukochaną. Pod postem pojawił się niezwykle przykry komentarz, ostro atakujący byłego strongmana.

Krzysztof Radzikowski cały czas dba o swoją formę i szlifuje umiejętności. Niedawno chwalił się spotkaniem na treningu z Damianem Janikowskim, a kilkukrotnie już chwalił się treningami z prawdziwą legendą polskiego MMA, Mamedem Khalidovem. Oczywiście, to nie jedyne zajęcie Radzikowskiego, a były strongman nie może narzekać na ich brak. Wciąż występuje w telewizji, ostatnio pojawił się nawet w programie „Mam Talent”. Na swoim profilu na Instagramie Radzikowski często dzieli się tym, co robi na co dzień i niedawno postanowił udostępnić zdjęcie ze swoją ukochaną, co jest raczej rzadkością. Okazało się, że jeden z internautów bardzo nieprzyjemnie skomentował to niewinne zdjęcie byłego strongmana.

Chamska wiadomość do Radzikowskiego. Fani stanęli w jego obronie

Krzysztof Radzikowski dopiero niedawno zaczął udostępniać na Instagramie zdjęcia ze swoją ukochaną. To spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów zawodnika MMA i byłego strongmana. Okazuje się jednak, że niektórzy nie potrafią docenić, że komuś innemu w życiu się powodzi i na siłę szukają problemów tam, gdzie ich nie ma.

„Radzik” niedawno udostępnił zdjęcie, gdzie on i jego partnerka elegancko wyszykowani wybierają się na imprezę. „Ruszamy w bal” napisał Radzikowski, a pod postem pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Niestety, jeden z internautów postanowił nazwać byłego strongmana... brzydalem! „Ładne dziewczyny zawsze brzydali wybierają , o co kaman?” zadaje pytanie rozgoryczony internauta. Pod jego wpisem od razu pojawiło się kilka komentarzy, w których fani bronią Krzysztofa Radzikowskiego, wskazując, aby przezywająca go osoba lepiej zajęła się sobą i swoim wyglądem.

Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram / Krzysztof Radzikowski Krzysztof Radzikowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany