Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV

potężnie się wkurzył

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV nie wytrzymał i puścił soczystą wiązankę. Jedno wspomnienie wywołało ogromne wzburzenie, chodzi o syna

2022-09-29 15:27

Krzysztof Radzikowski oraz jego przyjaciel Dominik Abus już dawno przekonali się na własnej skórze, jak to jest zostać ojcem. Teraz w ich ślady poszedł kolejny z przyjaciół, Konrad Karwat, którego dziecko niedawno przyszło na świat. To stało się świetną okazją do przypomnienia sobie narodzin potomstwa u Radzikowskiego i Abusa. Niestety, w porównaniu do swoich kolegów, "Radzik" musiał zmagać się z wieloma utrudnienia, co strasznie go wzburzyło.

Przyjście dziecka na świat to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu człowieka, a wielu mężczyzn nie wstydzi się uronić łzy zarówno podczas pierwszego badania USG, jak i podczas tego magicznego momentu, kiedy ich potomstwo wreszcie pojawia się na świecie. Niestety, Krzysztof Radzikowski nie mógł w pełni cieszyć się z narodzin swojego synka, bowiem ten urodził się w 2020 roku, kiedy obowiązujące obostrzenia utrudniały tak wydawałoby się prozaiczne czynności, jak wspólne wybranie się na USG. Na samo wspomnienie, Krzysztof Radzikowski nie mógł opanować nerwów. 

Jedno wspomnienie wywołało u Radzikowskiego spory gniew. Z niczym się nie hamował i puścił soczystą wiązankę

Okazuje się, że musiało minąć kilka dni, aby Krzysztof Radzikowski mógł po raz pierwszy zobaczyć swojego długo wyczekiwanego synka - Ja nie byłem na żadnym USG przez 9 miesięcy i nie byłem w ogóle wpuszczony do szpitala. Moja kobita urodziła, to ja się dopiero przez telefon dowiedziałem (...) po pięciu dniach dopiero dzieciaka widziałem. Ja nie mogłem ku* do głupiego gabinetu wejść... No nie mogłem, bo mieli jakieś przepisy ku* z du** wzięte - wypalił wzburzony Radzikowski ujawniając, w jakich okolicznościach jego potomek przyszedł na świat.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV nie wytrzymał i puścił soczystą wiązankę. Jedno wspomnienie wywołało ogromne wzburzenie, chodzi o syna

Gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV nie miał tyle szczęścia, co jego koledzy Dominik Abus i Konrad Karwat, którzy nie tylko towarzyszyli swoim partnerkom podczas badania USG, ale również byli obecni przy porodzie swoich pociech. 

Zobaczcie, jak obecnie wygląda Krzysztof Radzikowski, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Radzikowski - Bestia?
Don Kasjo zapowiada deklasację Popka na Prime MMA 4. W przyszłym roku chce "wpier**lić" Arturowi Szpilce.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze