Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

partnerka będzie zachwycona

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV poszedł na całość! Taki widok przed Wigilią ucieszyłby wiele kobiet

2022-12-19 10:03

Przed Świętami Bożego Narodzenia, mężczyźni mają wiele zadań i obowiązków podczas przygotowań. Oprócz oprawienia ryb, może to być chociażby poszukiwanie idealnej choinki, tak jak u Krzysztofa Radzikowskiego. Gwiazdor Gogglebox TTV i zawodnik FAME MMA postanowił nie ograniczać się przed Wigilią i przyniósł do domu ogromne drzewko.

Fani Krzysztofa Radzikowskiego doskonale wiedzą, że siłacz i przy okazji ulubieniec widzów programu "Gogglebox. Przez telewizorem" TTV jest niezwykle aktywny w sieci, chwaląc się niemalże wszystkim, co dzieje się na co dzień w jego życiu. Nie inaczej jest tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Zawodnik FAME MMA otrzymał bardzo ważne zadanie, z którym spotyka się przed Wigilią wielu mężczyzn, czyli wybór i zakup choinki. Jak się okazuje, Krzysztof Radzikowski poradził sobie z tym pierwszorzędnie. 

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego z pewnością padła z wrażenia! Siła i gwiazdor Gogglebox TTV poszedł na całość

Wybór odpowiedniego drzewka przed Świętami Bożego Narodzenia, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania domowników to nie jest prosta sprawa. Do tego dochodzi również znalezienie choinki, która będzie odpowiednio wysoka, rozłożysta i idealnie wkomponuje się w domowe otoczenie. Krzysztof Radzikowski nie zamierzał się w niczym ograniczać i znalazł przepiękne drzewko. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV poszedł na całość! Taki widok przed Wigilią ucieszyłby wiele kobiet

- Duża i żywa - napisał na Instagram Stories Krzysztof Radzikowski, chwaląc się upolowanym przez siebie drzewkiem, które jest naprawdę okazałe. Siłacz i ulubieniec widzów Gogglebox TTV w tym roku postanowił przynieść do domu naprawdę okazałą choinkę, na tle której sam Radzikowski wygląda na nieco mniejszego, niż jest w rzeczywistości. 

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Krzysztof Radzikowski przyniósł ogromną choinkę przed Wigilią

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski screen Krzysztof Radzikowski przyniósł ogromną choinkę przed Wigilią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany