co za przemiana

Krzysztof Radzikowski zmienił się z osiłka w modela z okładki! Gwiazdor Gogglebox TTV zrzucił ponad 30 kilogramów

2023-01-14 14:56

Obok Mariusza Pudzianowskiego, to właśnie Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV może być synonimem ciężkiej pracy. Zawodnik FAME MMA i były siłacz spędza na siłowni masę czasu, a efekty jego pracy mogą szokować wielu internautów. Tym bardziej teraz, kiedy Radzikowski pochwalił się nie tylko tym, jak wygląda obecnie, ale również porównał się do swojej wersji sprzed pięciu lat. Oba zdjęcie dzieli również ponad 30 kilogramów. Z osiłka zmienił się w modela z okładki.

Z pewnością nie sposób zliczyć, ile czasu ze swojego życia Krzysztof Radzikowski spędził na siłowni, szlifując swoją formę oraz przygotowując się do kolejnych zawodów strongmanów w przeszłości, a obecnie próbując osiągnąć najlepszą wersję samego siebie. Nawet Święta Bożego Narodzenia nie przeszkodziły gwiazdorowi Gogglebox TTV oraz FAME MMA w tym, aby zachować świetną sylwetkę. Jak się okazuje, wszystko jest częścią większego planu Krzysztofa Radzikowskiego, który wreszcie mógł się pochwalić, że zrzucił ponad 30 kilogramów względem tego, jak wyglądał jeszcze 5 lat temu. 

Krzysztof Radzikowski zmienił się nie do poznania! Schudł ponad 30 kilogramów i pokazał swoją przemianę

Co prawda gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV od razu zaznaczył, że jeszcze w 2018 roku musiał prezentować się zupełnie inaczej, co wynikało ze specyfiki jego pracy. Dzisiaj jednak nie musi dźwigać piekielnie ciężkich rzeczy, a co za tym idzie mógł całkowicie odmienić swoją sylwetkę i przy okazji życie. Ciężkie treningi pozwoliły mu nie tylko na zrzucenie ponad 30 kilogramów, ale także dały mu wygląd, którego nie powstydziłby się żaden model z okładki znanego czasopisma. Ta forma zawodnika FAME MMA robi piorunujące wrażenie. Zobaczcie sami, jaką przemianę przeszedł Krzysztof Radzikowski po zrzuceniu 30 kilogramów, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?

Jak oszukać uczucie głodu?

Posłuchaj porad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze